Filtr-listwa Armac zabezpieczająca Z5 5m 5 gniazd z uziemieniem, bezpiecznik auto, termik, zabezpiec

71,96 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Filtr-listwa Armac zabezpieczająca Z5 5m 5 gniazd... - Bezpieczniki, rozdzielacze - Gdynia

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Filtr-listwa Armac zabezpieczająca Z5 5m 5 gniazd z uziemieniem, bezpiecznik auto, termik, zabezpieczenie 10A czarna Z5/50/CZ.
Nowoczesna i wysokiej jakości listwa przeciwprzepięciowa ARMAC Z5 to skuteczne zabezpieczenie dla urządzeń takich jak komputery stacjonarne i mobilne, urządzenia peryferyjne, sprzęt RTV/AGD oraz urządzenia multimedialne. Wysoka jakość potwierdza wieloletnie doświadczenie polskiego producenta ARMAC. Co więcej estetyczny wygląd wraz z wytrzymała konstrukcja listwy, która została wykonana z samogasnącego tworzywa sprawiają, że jest to najbardziej trafny wybór. Listwa zasilająca posiada pięć gniazd sieciowych z uziemieniem wyposażonych w nowatorski system Child Protection, uniemożliwiający dostęp dzieci do elementów będących pod napięciem. Natomiast bezpiecznik automatyczny o charakterystyce zwłocznej 10A/250V umożliwi ponowne załączenie zasilania w przypadku wystąpienia awarii typu zwarcie/przeciążenie, po usunięciu przyczyny tego stanu. Czołowej klasy warystor zapewnia szybkie działanie, poniżej 25 nanosekund o wysokiej wartości pochłanianego impulsu 10000A, chroni urządzenia podłączone do listwy antyprzepięciowej przed niebezpiecznymi skokami napięcia. Listwa zwraca na siebie uwagę eleganckim i wyważonym designem, który nie tylko urozmaici aranżacje wnętrza, ale dzięki specjalnie zaprojektowanemu dwubiegunowemu wyłącznikowi nożnemu typu Quick Switch zapewni komfortowe użytkowanie. Zintegrowany przycisk daje delikatną niebieską poświatę, informując użytkownika o obecności napięcia..

Więcej informacji na temat produktu oraz dane techniczne znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. Poprzez stronę sklepu możesz też wygodnie złożyć zamówienie i zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Gdynia
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Bezpieczniki, rozdzielacze
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-15

Zgłoś naruszenie
Elektrohurtownia
(Hurtownia internetowa)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ