ELEKTRYK - KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH K/M (Zarobki: od 4 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTRYK - KONSERWATOR URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH K/M

Zakres obowiązków

1. konserwacja urządzeń elektrycznych Instytutu (sieci kablowe w budynkach, rozdzielnie, osprzęt);
2. odpowiedzialność za utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń elektrycznych;
3. bieżące usuwanie awarii elektrycznych;
4. kontrola przestrzegania przepisów dotyczących eksploatacji urządzeń elektrycznych;
5. nadzór nad wykonywaniem prac elektrycznych przez firmy zewnętrzne;
6. konserwacja i utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych i ogólnodostępnych;
7. drobne naprawy i remonty w pomieszczeniach Instytutu.
Wymagania:
- wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
- uprawnienia SEP (Elektryczne) do 1 KV;
- eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV;
- co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego;
- prawo jazdy kat. B;

Kontakt: [email protected] oraz 609266266
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Prawo jazdy kat. B, sep do 1 kV, PRAWO JAZDY KAT.B, Uprawnienia SEP (Elektryczne)

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
Zatrudnienie: 15.10.2024 - 15.01.2025 z perspektywą przedłużenia.

Możliwość negocjacji wynagrodzenia po okresie próbnym. Do wynagrodzenia doliczany dodatek za staż pracy. Ponadto pracownik otrzymuje raz w roku dofinansowanie do wypoczynku (dwutygodniowy urlop).

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Instytut Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy im. Sylwestra Kaliskiego
609266266
[email protected]
Miejsce pracy: Hery 23, 01-497 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnienu z pracodawcą.

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Elektrycy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-09-21

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl