ELEKTROMECHANIK UR (Zarobki: od 7 400 do 7 500 PLN) - Sadkowa Góra, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
ELEKTROMECHANIK UR

Zakres obowiązków
Bieżąca kontrola, dokonywanie pomiarów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
Udział w pracach remontowych
Konserwacja powierzonego sprzętu i narzędzi, usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej oraz pneumatyki
Diagnoza i usuwanie skutków awarii maszyn w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
Przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn oraz urządzeń technicznych
Przestrzeganie standardów jakości zgodnie z obowiązującymi w firmie normami
Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń według harmonogramu
Uprawnienia elektryczne
Doświadczenie przy naprawach maszyn przemysłowych
Gotowość do pracy zmianowej
Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
Uprawnienia SEP E1 do 1kV
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, średnie zawodowe, elektryczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 7 400 do 7 500 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo

Premia uznaniowa
Dyżury
Premia frekwencyjna

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
ATUS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
17 5815596
[email protected]
Miejsce pracy: 39-305 Sadkowa Góra 12, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Dodatkowe informacje: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty, lub o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected]

Zobacz na mapie:
Sadkowa Góra
woj. podkarpackie
pow. mielecki
gm. Borowa

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-13

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl