Doradca Klienta

Zadzwoń / SMS
Napisz

Szczegóły

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Biegły angielski:
Nie

pełen wymiar

Praca zdalna:
Tak

Zobacz wszystkie dane

Nationale Nederlanden Lider na rynku ubepieczeń poszukuje do zespołu osoby na stanowisko Doradca Klienta.

Zadania: doradztwo klientom w zakresie wyboru odpowiednich zabezpiczeń oraz zarządzanie ich polisami
Obowiązki: analiza potrzeb klientów, poszukiwanie klientów, przygotowywyanie ofert, prezentacja produktów
Wymagania: wykształcenie średnie, zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów
- możliwość zdboycia cennego doświadczenia w kontaktach z klientami oraz proawdzeniu negocjajci handlowych
- szkolenia z zakresu prawa, rynku, produktów ubezpieczeniowych
- świetną atmosferę pracy w zespole zarówno młodych jak i doświadcznych doradców
- wyjazdy integracyjne, konkursy

Jeżei zaintersowała Ciebie moja oferta, zapraszam do kontaktu.

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

+48 509... - pokaż cały

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ewa

Szczecin
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Finanse, rachunkowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-06

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl
Ewa