BRUKARZ (D) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
BRUKARZ (D)

Zakres obowiązków
przygotowywanie terenu pod kostkę brukową, prace brukarskie (układanie kostki brukowej, palisad, obrzeży), obsługa sprzętu niezbędnego przy pracy np.: zagęszczarki, piły, młota wyburzeniowego
Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego w ramach Małopolskiego Programu Regionalnego "Firma +1".
Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (preferowane budowlane), prawo jazdy kat. B. Zakres obowiązków: przygotowywanie terenu pod kostkę brukową, prace brukarskie (układanie kostki brukowej, palisad, obrzeży), obsługa sprzętu niezbędnego przy pracy np.: zagęszczarki, piły, młota wyburzeniowego. Praca na terenie powiatu tarnowskiego, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy z Radłowa, praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Wynagrodzenie: 4 300,00 zł brutto.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, oferta: StPr/24/3401
Miejsce pracy: Radłów, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie, CV

Zobacz na mapie:
Radłów
woj. małopolskie
pow. tarnowski
gm. Radłów

Kategoria: Brukarz
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-09-13

Brukarz w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl