ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT - Warszawa

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT - Warszawa - Administracja, utrzymanie... - Warszawa

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Warszawa Mazowieckie

Wynagrodzenie: 6000 - 12000 PLN

Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW IT

Wymagania:
* minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
* dobra znajomość sprzętu sieciowego i serwerowego (instalacja,konfiguracja, diagnozowanie usterek)
* bardzo dobra znajomość Windows Server i ról serwerowych, instalacja i konfiguracja (AD, DHCP, DNS, RDS, FS, hyper-v)
* bardzo dobra znajomość klienckich systemów operacyjnych Microsoft (Windows 10/11) oraz podstaw Microsoft 365
* znajomość administracji usługami Microsoft 365 (ENTRA ID, Exchange, MS Team, Sharepoint,INTUNE)
* dobra znajomość sieci LAN, WAN, WIFI, VPN,
* umiejętność konfiguracji routera/UTM do pracy (konfiguracja systemu, NAT, Firewall, VPN, DHCP)
* znajomość systemów tworzenia kopii zapasowych (wbadmin, Veeam)
* posiadanie lub chęć zdobycia certyfikatów technicznych (MCSA, MS-100, MS-101, MS-500)
* znajomość jęz. angielskiego (minimum B1)
* prawo jazdy kat. B. poparte doświadczeniem
* posiadanie takich samych wartości jak My: jakość, odpowiedzialność, rozwój, relacje.

Oferujemy:
* zatrudnienie w stabilnej firmie
* szkolenia i pakiet medyczny
* przyjazne środowisko pracy

Obowiązki:
* administracja systemami informatycznymi u klientów
* diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych, programowych systemów operacyjnych i serwerów
* konserwacja urządzeń i wprowadzanie technicznych zabezpieczeń systemu informatycznego
* bieżące wsparcie dla użytkowników końcowych i konfiguracja stanowisk roboczych
* integrowanie oraz migracje danych
* budowanie relacji z klientami B2B
* prowadzenie dokumentacji zleceń w systemie ERP
* prowadzenie rejestru zasobów klienta w systemie ERP
* tworzenie dokumentacji technicznej, raportowanie
* wsparcie techniczne (presales) działu handlowego
* wsparcie techniczne Serwisu/HelpDesku
* Praca stacjonarna z biura hybryda 1 dzień w tygodniu po wyczerpaniu OPZ. W kolejnych latach do 2 dni w tygodniu..

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Warszawa
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Administracja, utrzymanie systemów
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-09-06

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl
Łukasz