INNE NIERUCHOMOŚCI WITOSŁAW

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Dowolna

  Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.
  Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Pozostałe nieruchomości

  (Brak ogłoszeń w miejscowości Witosław. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)

  Powiadom o nowych ogłoszeniach!
  Obiekt na sprzedaż
  350 000 zł
  Na sprzedaż dwa murowane budynki magazynowe funkcjonujące obecnie jako hurtownia wielobranżowa w ostrowiu gm. sulęcin z możliwości...
  Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT) •

  Trzymaj rękę na pulsie!

  Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

  Przeglądasz oferty w kategorii: Pozostałe nieruchomości w miejscowości Witosław (+25km). Zobacz też wszystkie oferty w dziale ogłoszenia Witosław.

  Powyżej znajdziesz ogłoszenia nieruchomości, które nie zostały dodane w konkretnych kategoriach. Zwykle nie są to ani domy, ani mieszkania. Na ogół trafiają tu nieruchomości, w których w chwili obecnej dalej prowadzona jest jakaś działalność gospodarcza lub też lokale, których przeznaczenie może zostać zmienione na wiele różnych sposobów. Wśród ofert m.in. stacje paliw, restauracje, hotele, pensjonaty, firmy przetwórcze, zakłady przemysłowe oraz wiele innych.

  ogłoszenia dotyczące wynajmu różnych obiektów, a także oferty sprzedaży działającego biznesu.

  Dodawanie ogłoszeń

  Chcesz sprzedać nietypową nieruchomość? Może prowadzisz obiekt usługowy lub produkcyjny i chcesz się go pozbyć w takim stanie jakim jest obecnie? Dodaj bezpłatne ogłoszenie w dziale Pozostałe nieruchomości. Dodawanie ofert jest bezpłatne zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

  Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Witosław, woj. lubuskie, pow. świebodziński, gm. Świebodzin.

  Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

  Dodaj ogłoszenie