Szukaj

Kategorie

POKOJE - WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY TORUŃ


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w woj. kujawsko-pomorskim), Toruń (pow. m. Toruń w woj. kujawsko-pomorskim), Inowrocław (pow. inowrocławski w woj. kujawsko-pomorskim), Ciechocinek (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Mała Nieszawka (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Lubicz Górny (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w woj. kujawsko-pomorskim), Obrowo (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Aleksandrów Kujawski (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim)

Zobacz oferty wynajmu długoterminowego pokoi w Toruniu. Skorzystaj z filtrów by łatwiej znaleźć taki pokój jakiego szukasz. W pełni umeblowany lub do własne aranżacji, w wyższym bądź niższym standardzie. Jeśli chcesz wynająć pokój na kilka dni, bądź tygodni zobacz ogłoszenia w dziale: Pokoje - Wynajem krótkoterminowy Toruń

Jeśli pracujesz lub studiujesz na obrzeżach miasta zobacz również oferty w okolicy Torunia. (Toruń +25km). Może się okazać, że dojazd będzie łatwiejszy niż z centrum miasta.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?