Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LUBLIN - DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM POKOI

Inne oferty w serwisie Sprzedawacz.pl

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Kraśnik (pow. kraśnicki w woj. lubelskim), ogłoszenia Puławy (pow. puławski w woj. lubelskim), ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w woj. lubelskim), ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w woj. lubelskim), ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w woj. lubelskim), ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w woj. lubelskim), ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w woj. lubelskim)

Masz pracę albo studia w Lublinie i poszukujesz miejsca do zamieszkania? Jeżeli akademik jest dla Ciebie za głośny i zbyt tłoczny rozważ wynajem pokoju w jednym z lubelskich mieszkań lub domów. Koszty rozkładają się wtedy na wszystkich lokatorów, a Tobie gwarantuje to prywatną przestrzeń do pracy, nauki i snu. Ciekawe oferty mogą się trafić w różnych dzielnicach Lublina: Śródmieście, Stare Miasto, Kalina, Czuby, Poręba, Sławinek, Czechów, Choiny, Tatary i Dziesiąta to tylko niektóre z nich.

Szukasz lokatora aby odciążyć domowy budżet i podzielić się kosztami prowadzeniu domu lub mieszkania w Lublinie? Przekonaj się czy jest w okolicy zainteresowanie taką formą współpracy - dodaj ogłoszenie za darmo.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?