Szukaj

Kategorie

LUBLIN - DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM POKOI


Znaleziono 3 ogłoszenia spełniające kryteria.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Lublin (pow. m. Lublin w woj. lubelskim), Kraśnik (pow. kraśnicki w woj. lubelskim), Puławy (pow. puławski w woj. lubelskim), Świdnik (pow. świdnicki w woj. lubelskim), Lubartów (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Kazimierz Dolny (pow. puławski w woj. lubelskim), Poniatowa (pow. opolski w woj. lubelskim), Firlej (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Opole Lubelskie (pow. opolski w woj. lubelskim), Krasne (pow. lubartowski w woj. lubelskim)

Masz pracę albo studia w Lublinie i poszukujesz miejsca do zamieszkania? Jeżeli akademik jest dla Ciebie za głośny i zbyt tłoczny rozważ wynajem pokoju w jednym z lubelskich mieszkań lub domów. Koszty rozkładają się wtedy na wszystkich lokatorów, a Tobie gwarantuje to prywatną przestrzeń do pracy, nauki i snu. Ciekawe oferty mogą się trafić w różnych dzielnicach Lublina: Śródmieście, Stare Miasto, Kalina, Czuby, Poręba, Sławinek, Czechów, Choiny, Tatary i Dziesiąta to tylko niektóre z nich.

Szukasz lokatora aby odciążyć domowy budżet i podzielić się kosztami prowadzeniu domu lub mieszkania w Lublinie? Przekonaj się czy jest w okolicy zainteresowanie taką formą współpracy - dodaj ogłoszenie za darmo.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?