Szukaj

Kategorie

POKOJE DO WYNAJĘCIA KRAKÓW


Znaleziono 4 ogłoszenia spełniające kryteria.

WYRÓŻNIONE OGŁOSZENIA


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Kraków (pow. m. Kraków w woj. małopolskim), Chrzanów (pow. chrzanowski w woj. małopolskim), Brzesko (pow. brzeski w woj. małopolskim), Olkusz (pow. olkuski w woj. małopolskim), Bochnia (pow. bocheński w woj. małopolskim), Cianowice Duże (pow. krakowski w woj. małopolskim), Bolechowice (pow. krakowski w woj. małopolskim), Głogoczów (pow. myślenicki w woj. małopolskim), Bulowice (pow. oświęcimski w woj. małopolskim), Węgrzce Wielkie (pow. wielicki w woj. małopolskim)

Szukasz pokoju do wynajęcia w Krakowie? Jesteś w dobrym miejscu. Poniżej znajdują się aktualne oferty pokoi do wynajęcia na dłuższy okres. Idealne oferty dla osób pracujących oraz dla studentów. Zapoznaj się z ogłoszeniami z różnych dzielnic miasta (np. Nowa Huta, Czyżyny, Stare Miasto, Podgórze, Dębniki, Zwierzyniec i inne). Znajdziesz tu zarówno mieszkania w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia, jak i lokale, które należy umeblować przed wprowadzeniem się. Jeśli przyjeżdżasz do Krakowa tylko na chwilę, pewnie bardziej zainteresują Cię oferty wynajmu krótkoterminowego.

Jeśli chcesz wynająć pokój w Krakowie i szukasz właśnie lokatora, zapraszamy do dodania bezpłatnego ogłoszenia na Sprzedawaczu.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?