Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LUBLIN - ZAMIENIĘ MIESZKANIE

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Kraśnik (pow. kraśnicki w woj. lubelskim), ogłoszenia Puławy (pow. puławski w woj. lubelskim), ogłoszenia Świdnik (pow. świdnicki w woj. lubelskim), ogłoszenia Lubartów (pow. lubartowski w woj. lubelskim), ogłoszenia Poniatowa (pow. opolski w woj. lubelskim), ogłoszenia Kazimierz Dolny (pow. puławski w woj. lubelskim), ogłoszenia Krasnystaw (pow. krasnostawski w woj. lubelskim)

Przeglądasz obecnie najnowsze ogłoszenia osób, które chcę zamienić swoje obecne mieszkanie w Lublinie na inne - mniejsze lub większe - i oferują dopłatę bądź oczekują pokrycia różnicy w wartości. Jeżeli interesuje Cię polepszenie standardu lub zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania ze względu na dużą rodzinę - rozważ zamianę aktualnej nieruchomości na inną. Taka transakcja powinna być korzystniejsza niż sprzedaż i kupno nowego mieszkania. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób zmieniających dzielnicę ze względu na pracę czy bliskość rodziny - pojawiają się tu oferty na terenie LSMu, Czubów, Czechowa, Wrotkowa, Kalinowszczyzny czy Dziesiątej.

Wyprowadziły się od Ciebie dzieci i większość pokoi stoi pustych? A może z innych przyczyn nie potrzebujesz dużej przestrzeni? Zachecamy do dodania na Sprzedawaczu darmowej propozycji zamiany mieszkania na mniejsze - sprawdź czy są zainteresowane osoby oraz ile możesz na tym zyskać.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?