Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


LUBLIN - ZAMIENIĘ MIESZKANIE

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Kraśnik (pow. kraśnicki w woj. lubelskim), Puławy (pow. puławski w woj. lubelskim), Świdnik (pow. świdnicki w woj. lubelskim), Lubartów (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Łęczna (pow. łęczyński w woj. lubelskim), Kazimierz Dolny (pow. puławski w woj. lubelskim), Poniatowa (pow. opolski w woj. lubelskim), Krasnystaw (pow. krasnostawski w woj. lubelskim), Firlej (pow. lubartowski w woj. lubelskim), Cyców (pow. łęczyński w woj. lubelskim)

Przeglądasz obecnie najnowsze ogłoszenia osób, które chcę zamienić swoje obecne mieszkanie w Lublinie na inne - mniejsze lub większe - i oferują dopłatę bądź oczekują pokrycia różnicy w wartości. Jeżeli interesuje Cię polepszenie standardu lub zwiększenie powierzchni użytkowej mieszkania ze względu na dużą rodzinę - rozważ zamianę aktualnej nieruchomości na inną. Taka transakcja powinna być korzystniejsza niż sprzedaż i kupno nowego mieszkania. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób zmieniających dzielnicę ze względu na pracę czy bliskość rodziny - pojawiają się tu oferty na terenie LSMu, Czubów, Czechowa, Wrotkowa, Kalinowszczyzny czy Dziesiątej.

Wyprowadziły się od Ciebie dzieci i większość pokoi stoi pustych? A może z innych przyczyn nie potrzebujesz dużej przestrzeni? Zachecamy do dodania na Sprzedawaczu darmowej propozycji zamiany mieszkania na mniejsze - sprawdź czy są zainteresowane osoby oraz ile możesz na tym zyskać.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?