Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ - TORUŃ - OGŁOSZENIA

Strona: 1 2 3 ... 21

Znaleziono 244 ogłoszenia spełniające kryteria.

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.

Strona: 1 2 3 ... 21

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w woj. kujawsko-pomorskim), Inowrocław (pow. inowrocławski w woj. kujawsko-pomorskim), Ciechocinek (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Lipno (pow. lipnowski w woj. kujawsko-pomorskim), Mała Nieszawka (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Lubicz Górny (pow. toruński w woj. kujawsko-pomorskim), Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w woj. kujawsko-pomorskim), Aleksandrów Kujawski (pow. aleksandrowski w woj. kujawsko-pomorskim), Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w woj. kujawsko-pomorskim), Papowo Biskupie (pow. chełmiński w woj. kujawsko-pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Znajdziesz tutaj aktualne oferty sprzedaży mieszkań i apartamentów w Toruniu. Ogłoszenia dodawane są zarówno przez biura nieruchomości oraz bezpośrednio przez osoby prywatne i deweloperów posiadających mieszkania na sprzedaż. Wśród ofert znajdziesz całkowicie nowe mieszkania w stanie deweloperskim, a także gotowe do wprowadzenia się nawet dziś. Ponadto mieszkania pochodzące z rynku wtórnego w budynkach na różnych Toruńskich osiedlach. Począwszy od największych dzielnic takich jak Chełmińskie Przedmieście, Bydgoskie Przedmieście, Rubinkowo czy na Skarpie po dzielnice stykające się z historycznym, starym miastem i okolicami ulicy Długiej.

Jeśli interesują Cię również mieszkania poza granicą miasta - zobacz również oferty w promieniu 25km od centrum Torunia

Kupując mieszkanie warto zweryfikować również rodzaj własności. W przypadku mieszkań na osiedlach z wielkiej płyty dominują mieszkania spółdzielcze z nieznacznie ograniczonym prawem własności. Na osiedlach nowych lub w kamienicach mamy do czynienia głównie z lokalami własnościowymi.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?