LOKALE UŻYTKOWE NA SPRZEDAŻ PORĘBA

Szukaj / Filtruj
Kategorie
Dowolna

  Znaleziono 3 ogłoszenia spełniające kryteria.
  Za mało? Zobacz wszystko w dziale: Lokale użytkowe na sprzedaż

  (Brak ogłoszeń w miejscowości Poręba. Wyszukaliśmy ogłosznia w promieniu 25km.)

  Powiadom o nowych ogłoszeniach!
  Sprzedam budynek biurowo-usługowy Katowice
  2 500 000 zł
  oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego przedstawiam bardzo interesujący pod względem architektonicznym i funkcjonalnym...
  Pow. lokalu: 600 m2 • Wystawiający: Firma (Dostępna faktura VAT) •
  Lokal na sprzedaż
  800 000 zł
  Kontakt telefoniczny: 502253797 pawilon podpiwniczony, w którym obecnie wyodrębnione są 3 lokale użytkowe . mogą być razem połąc...
  Cena za m2: 5161.29 • Przeznaczenie lokalu: Handlowo-Usługowe • Pow. lokalu: 155 m2 •
  Nieruchomość na sprzedaż Chorzów
  3 200 000 zł
  Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w zurbanizowanej i doskonale skomuni...
  Przeznaczenie lokalu: Handlowo-Usługowe • Pow. lokalu: 1572 m2 •

  Trzymaj rękę na pulsie!

  Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

  ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

  W jakim budynku należy zamontować oświetlenie awaryjne?
  Oświetlenie awaryjne to oświetlenie dodatkowe w stosunku do podstawowego oświetlenia w budynkach.
  Data publikacji: 2020-04-20, Dział: Blog Nieruchomości
  Przystosowanie lokalu użytkowego pod restaurację
  Otwieramy restaurację. Już ją zarejestrowaliśmy, jesteśmy jej właścicielami. Mamy menu, potrzebne licencje i kapitał. Zaczynamy szukać lokalu. Pech ch...
  Data publikacji: 2018-03-20, Dział: Blog Nieruchomości

  Przeglądasz oferty w kategorii: Lokale użytkowe na sprzedaż w miejscowości Poręba (+25km). Zobacz też wszystkie oferty w dziale ogłoszenia Poręba.

  Powyżej znajdziesz oferty sprzedaży lokali użytkowych. Ogłoszenia pochodzą od osób prywatnych, firm, deweloperów oraz od biur nieruchomości. W serwisie, w zależności od lokalizacji, znajdziesz lokale użytkowe w nowych budynkach jak również w obiektach z rynku wtórnego. W przypadku tych drugich często lokale wymagają generalnego remontu.

  Wyszukiwanie ofert

  W celu wyszukania odpowiedniej nieruchomości zalecamy skorzystanie z filtrów. Za pomocą nich można wybrać m. in przeznaczenie lokalu (gastronomiczne, biurowe, handlowe, usługowe, turystyczne itp.), metraż czy poziom, na którym znajduje się przestrzeń. Oczywiście warto też ustawić szukaną lokalizację obiektu lub rozszerzyć obszar poszukiwań o kilka kilometrów jeśli nie zależy nam na bardzo konkretnej lokalizacji.

  Zdarza się, że wśród ofert pojawiają się ogłoszenia sprzedaży działających lokali gastronomicznych (sprzedam bar, restaurację) hoteli, pensjonatów czy sklepów wraz z całym zapleczem magazynowym.

  Wystawianie ogłoszeń

  Jeśli chcesz sprzedać lokal usługowy możesz bezpłatnie wystawić ofertę w dziale ogłoszenia nieruchomości. Publikacje ogłoszeń jest bezpłatna zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Zapraszamy.

  Uwaga oferty zostały zawężone do lokalizacji: Poręba, woj. śląskie.

  Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

  Dodaj ogłoszenie