Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA - KŁODZKO

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

ogłoszenia Wałbrzych (pow. wałbrzyski w woj. dolnośląskim), ogłoszenia Dzierżoniów (pow. dzierżoniowski w woj. dolnośląskim), ogłoszenia Pieszyce (pow. dzierżoniowski w woj. dolnośląskim), ogłoszenia Bielawa (pow. dzierżoniowski w woj. dolnośląskim), ogłoszenia Paczków (pow. nyski w woj. opolskim), ogłoszenia Duszniki-Zdrój (pow. kłodzki w woj. dolnośląskim), ogłoszenia Stronie Śląskie (pow. kłodzki w woj. dolnośląskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu - jak zrobić dobre zdjęcia do ogłoszenia?

Sprzedaż domu nie należy do czynności, które realizujemy często. W związku z powyższym większości osób prywatnych brakuje doświadczenia w dobrym przyg...

Data publikacji: 2018-02-24, Dział: Nieruchomości

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Jak przygotować dom do sprzedaży?

Czy wiesz co wpływa na cenę i czas sprzedaży? Przed podjęciem decyzji o sprzedaży domu, pewnie niejednokrotnie zastanawiałeś się, ile zajmie Ci to cza...

Data publikacji: 2017-07-07, Dział: Nieruchomości


Najnowsze ogłoszenia z domami na sprzedaż w Kłodzku. Oferty domów wolnostojących, bliźniaków oraz tych w zabudowie szeregowej i segmentowej. Nieruchomości o nowoczesnej bryle, przeszklone, z wieloma udogodnieniami, jak i dawne, tradycyjne domy wybudowane z kamienia, cegły lub pustaków. Ogłoszenia od osób prywatnych, jak i od deweloperów i biur nieruchomości. Domy piętrowe, z poddaszem, podpiwniczeniem i garażem oraz parterowe o lekkiej konstrukcji.

Użyj górnych filtrów i znajdź dom odpowiedni dla siebie. Wybierz kształt działki, jej powierzchnię, metraż domu, dojazd do posiadłości i przedział cenowy, w jakim poszukujesz nieruchomości. Pole Dostępne media umożliwi Ci zawężenie wyników wyszukiwania, tylko do tych, z odpowiednią infrastrukturą, na przykład z podciągniętą wodą, kanalizacją, prądem, czy też gazem.

Jesteś zainteresowany sprzedażą swojego domu? Dodaj bezpłatnie ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?