Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


DOMY NA SPRZEDAŻ - OGŁOSZENIA - GDYNIA


Znaleziono 9 ogłoszeń spełniających kryteria.

Słoneczny Dom w przepięknej okolicy

699 000 zł

Lokalizacja:
Gdynia

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Gdynia (pomorskie), Dodano: 2018-11-02, Zmieniono: 2018-12-11

Gdynia - dom położony niedaleko Morza

820 000 zł

Lokalizacja:
Gdynia

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Gdynia (pomorskie), Dodano: 2018-07-16, Zmieniono: 2018-12-04

Gdynia - dom położony niedaleko Morza

820 000 zł

Lokalizacja:
Gdynia

Domy na sprzedaż » Ogłoszenia Gdynia (pomorskie), Dodano: 2018-05-21, Zmieniono: 2018-11-29

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


PRZEGLĄDAJ OGŁOSZENIA W OKOLICY

Gdańsk (pow. m. Gdańsk w woj. pomorskim), Sopot (pow. m. Sopot w woj. pomorskim), Pruszcz Gdański (pow. gdański w woj. pomorskim), Wejherowo (pow. wejherowski w woj. pomorskim), Rumia (pow. wejherowski w woj. pomorskim), Żukowo (pow. kartuski w woj. pomorskim), Kartuzy (pow. kartuski w woj. pomorskim), Kiełpino (pow. kartuski w woj. pomorskim), Władysławowo (pow. pucki w woj. pomorskim), Wyczechowo (pow. kartuski w woj. pomorskim)

ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Przeglądasz oferty domów na sprzedaż w Gdyni. Nowopowstające inwestycje bezpośrednio od deweloperów, jak i już istniejące starsze budynki wystawione zarówno przez agencje nieruchomości, jak i przez osoby prywatne. Domy na sprzedaż zarówno położone nad morzem, z pięknym widokiem, jak i te zlokalizowane w centrum Gdyni.

Skorzystaj z górnych filtrów, aby znaleźć dom odpowiedni dla siebie. Podaj jego metraż, wielkość działki, jej kształt, ilość pięter w budynku, a także cenę, w jakiej chciałbyś nabyć dom. Jeśli ineterują Cię tylko domy wolnostojące, wybierz tę opcje w filtrze Rodzaj zabudowy. Pole Dodatkowe zalety pozwoli Ci natomiast wyszukać tylko te posiadłości, które mają na przykład balkon, taras, garaż, piwnicę, czy też strych.

Jeśli interesują Cię tylko nowe domy – zaznacz i ten parametr w wyszukiwarce. Pamiętaj także, że masz możliwość wybrać jedynie te nieruchomości, które mają utwardzoną drogę dojazdową, podciągnięty prąd, kanalizację i wodę.

Posiadasz dom na sprzedaż w Gdyni? Wystaw bezpłatnie ogłoszenie na Sprzedawaczu!


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?