Wróć | Sprzedawacz.pl
Sprzedawacz.pl Zobacz również:
» Motoryzacja
Motoryzacja Zobacz również:
» Samochody
Samochody Zobacz również:
» Samochody osobowe
Widok:

Szukaj

Kategorie

Pałtności w serwisie realizuje


HYUNDAI GETZ - SAMOCHODY UŻYWANE - OGŁOSZENIA


Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.
Za mało? Wyszukaj "hyundai getz" wszędzie

Trzymaj rękę na pulsie!

Subskrybuj swoje wyszukiwanie! Powiadomimy Cię kiedy pojawi się nowe ogłoszenie spełniające aktualne kryteria wyszukiwania.


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY


Poniżej znajdziesz najnowsze oferty sprzedaży samochodów Hyundai Getz, czyli samochodu idealnego do miasta. Getz był produkowany od 2002 do 2008 roku. Ten najmniejszy samochód Hyundaia zyskał sobie wielu miłośników ze względu na bardzo dobre zawieszenie i dużą gamę silników.

Następne generacje zgodnie z nową polityką Hyundaia do utrzymania wspólnego nazewnictwa, nazwany został i10. Warto tutaj wspomnieć, że pierwsza generacja Getza była bliźniakiem pierwszej generacji samochodu Kia Picanto. Analogicznie jest zresztą z kolejną generacją. Tzn i10 i Picanto dalej mają ze sobą bardzo dużo wspólnego.

Wśród ogłoszeń znajdziesz zarówno samochody bezwypadkowe, jak i pojazdy mające za sobą mniejsze lub większe przygody - oczywiście w chwili obecnej wszystkie są już używane. Nowego Getza już nie znajdziesz, bo nie jest już produkowany. Jeśli jednak chciałbyś nowszego lub całkiem nowego Hyundaia zobacz pozostałe ogłoszenia samochodów tej marki.


Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenie za darmo?


Przeliczaj kilowaty na konie mechaniczne i odwrotnie - zobacz kalkulator mocy silnika i sprawdź ile koni ma Twój samochód