Szukaj

Kategorie

Giełda Samochodowa w Kutnie

24 listopada 2018 roku, w sobotę, mieliśmy okazję odwiedzić Kutnowską giełdę samochodową. Postanowiliśmy zatem przybliżyć choć trochę informację na jej temat - czyli opisać trochę szerzej - co, gdzie, kiedy i za ile.

Godziny otwarcia giełdy samochodowej w Kutnie

Giełda samochodowa jest czynna w Soboty od godziny 05:00 do godziny 13:00. Nasza ekipa była na giełdzie około godziny 10.30. Ruch o tej godzinie był mimo wszystko dość mały i łączna ilość samochodów na placu wynosiła ok 30-40 sztuk. Podejrzewam, że przyjechaliśmy, niestety, odrobinę za późno.

Ile kosztuje wystawienie samochodu w Kutnie?

Opłata targowa za wystawienie jednego pojazdu wynosi 10 zł. Na giełdzie można sprzedawać samochody osobowe i dostawcze, motocykle, rowery, a także akcesoria i części samochodowe.

Jakie samochody przeważają na tej giełdzie?

Najwięcej samochodów, które można było oglądać na giełdzie to samochody mające ok 10 -15 lat. Oczywiście bywały też egzemplarze starsze. Wśród samochodów, które widzieliśmy było też kilka aut znacznie młodszych - ok pięcioletnich. Możliwe, że o wcześniejszej godzinie były też inne. Większość ofert zawierała się w przedziale od ok 5 000 do 15 000 zł.

Kiedy jechać na giełdę?

Jako sprzedający

Sugerujemy przyjazd przed godziną 07:00 - by znaleźć dobre miejsce i pokazać samochód jak największej liczbie odwiedzających.

Jako kupujący

Najprawdopodobniej warto się wybrać na giełdę wcześniej niż o dziesiątej. Podejrzewam, że najlepszą godziną dla kupujących może być godzina 08:00. Kiedy większość samochodów jest na placu. Łowcy okazji mogą przyjechać jeszcze wcześniej. Około godzinny 11:00 wiele samochodów opuszczało już giełdę bez kupca.

Ciekawostki

W pobliżu kutnowskiej giełdy samochodowej, również na ulicy Narutowicza, znajduje się plac targowy, na którym w Sobotę można zakupić wiele ciekawych rzeczy. Będąc na giełdzie samochodowej warto tam zajrzeć!

Lokalizacja giełdy w Kutnie

Giełda samochodowa znajduje się na ulicy Narutowicza na odcinku pomiędzy skrzyżowaniami z ulicą Józefa Mireckiego a ulicą Wygodną. Współrzędne GPS (52.23599, 19.34380). Zaparkować można albo na parkingach przy ulicy Narutowicza (uwaga - jest dużo zakazów parkowania) albo na sąsiednich ulicach (np. 29 Listopada)

Data publikacji: 2018-11-25, ostatnia zmiana: 2019-05-16

Może Cię zaintersować:

- Giełdy samochodowe w Polsce

- Kupujemy używane auto!

- Jak sprzedać samochód?

- Dlaczego nie mogę sprzedać samochodu? Poznaj 9 błędów!


Spodobało Ci się?


ZOBACZ POWIĄZANE ARTYKUŁY

Poznaj rodzaje motocykli i ich producentów
Dowiedz się jakie są rodzaje motocykli oraz jaka firma specjalizuje się w jakich konstrukcjach.

Data publikacji: 2019-05-15

Odszkodowania komunikacyjne - co i jak?
W życiu mogą wydarzyć się różne rzeczy, a co za tym idzie możemy być również uczestnikami wypadków, które mogą zmienić naszą codzienność.

Data publikacji: 2018-12-27

Giełda samochodowa na Żeraniu w Warszawie
25 listopada 2018 byliśmy na giełdzie samochodowej na warszawskim Żeraniu. Zobacz najnowsze informacje z giełdy na Jagielońskiej 88!

Data publikacji: 2018-11-26

Różne oblicza silnika Diesla
Powszechnie wiadomo, że w obecnych czasach, technologia nieustannie idzie do przodu. Rozwijamy coraz to nowsze sposoby radzenia sobie z danymi problemami o naturze technicznej.

Data publikacji: 2018-10-25