Antyradary używane i nowe - ogłoszenia

Sortowanie ogłoszeń
Domyślne

Od najtańszych
Od najdroższych

Od najstarszych
Od najnowszych
Domyślne
Szukaj / Filtruj
Kategorie
Szukaj ogłoszeń
Wszystkie
Wszystkie

Znaleziono 1 ogłoszenie spełniające kryteria.

Yanosik GTR antyradar lub Yanosik XS
650,00 zł
Yanosik gtr udoskonalona wersja yanosik gt yanosik gtr - następca yanosik gt! yanosik gtr to nowoczesny komunikator każdego kie...
Stan: Nowy • Wystawiający: Osoba prywatna •

Trzymaj rękę na pulsie!

Powiadomimy Cię kiedy pojawią się nowe ogłoszenia spełniające aktualne kryteria wyszukiwania. Wystarczy, że podasz adres email, na który mamy wysłać informacje!

W tym dziale znajdziesz różnego rodzaju antyradary i systemy informujące kierowców o radarach, fotoradarach i możliwych kolizjach na drodze. Począwszy od urządzeń aktywnych potrafiących wyłapać promienie radaru (np. X, K, Ka, Ku, SWKa), po urządzenia takie jak Yanosik korzystające z informacji zgłaszanych przez pozostałych użytkowników dróg. W ofercie znajdziesz też zaawansowane urządzenia hybrydowe korzystające z jednej i drugiej technologi równocześnie. Najnowsze antyradary mają również funkcję wykrywania laserowych mierników prędkości.

Antyradary nowe pochodzą zwykle bezpośrednio ze sklepów lub od dystrybutorów. W przypadku urządzeń używanych najczęściej sprzedawane są urządzenia używane przez osoby prywatne.

Dużo jeździsz? Mogą Cie zainteresować również rejestratory jazdy.

Chcesz sprzedać antyradar, z którego nie korzystasz? Dodaj darmowe ogłoszenie na Sprzedawaczu.

Czy wiesz, że też możesz tutaj dodać swoje ogłoszenia za darmo?

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij