Następne

2 Szafki ekspozycyjne 200 półek- do dowolnej aranżacji

1 500,00 zł


Opis

Witam, mam do upłynnienia 2 prawie identyczne szafki ekspozycyjne z płyty laminowanej gr. 1,8 cm. Każda z szafek ma ok. 100 półek w dwóch szerokościach 20 i 30 cm. Można w nich eksponować kamienie, są solidnie zrobione (vide fotki) lub każdy inny materiał nie cięższy od kamienia. Możliwości jest mnóstwo. Można szafki także przemalować pod własne potrzeby na dowolny kolor (stosując dla pewności wpierw podkład). Można je dowolnie aranżować w zależności od wysokości przedmiotu ekspozycji.
Cena dotyczy jednej szafki ! została skalkulowana niemal po kosztach, Szafki są w bardzo dobrym stanie, mogą być pożyteczną atrakcją zarówno w sklepie jak i biurze. Jeśli się dogadamy to jestem w stanie dostarczyć je do 100 km od miejsca ich składowania własnym transportem. Ale możesz je odebrać także sam po wczesniejszym umówieniu terminu (bo mogę być w pracy)
Wymiary szafki to : wysokość 180 cm, szerokość 150 cm, realna głębokość półki to 45 cm.
Tylko poważne propozycje....


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne