3 DZIAŁKI BUDOWLANE ZWIERZYN.

46 620 zł

Działka budowlana Zwierzyn sprzedam, pow. 1036 m2  (10.4a)
Zadzwoń / SMS
Napisz

Działka w Zwierzynie - parametry

Ulica:
Kościelna

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
45.00

Powierzchnia:
1036 m2

Kształt działki:
Prostokąt

Zobacz wszystkie dane

Działka budowlana na sprzedaż, Zwierzyn - opis nieruchomości

TRZY ATRAKCYJNE DZIAŁKI BUDOWLANE PRZY UL. KOŚCIELNEJ - ZWIERZYN. Przedmiotem oferty są trzy działki przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych. Nieruchomości zlokalizowane w miejscowości Zwierzyn,powiecie strzelecko-drezdeneckim, przy ul. Kościelnej.Działki o powierzchniach 1031m2. 1051m2, oraz 1067m2 o regularnych kształtach oraz o płaskim ukształtowaniu pionowym.Doskonały dojazd do lokalizacji zapewnia asfaltowa droga gminna wzdłuż której zlokalizowane są działki.Bezpośrednio przy dzialce sieć znajduje się sieć  wodociągowa oraz prąd.  Odprowadzenie ścieków bytowych ze szczelnych bezodpływowych zbiorników na nieczystości. Dla nieruchomości, przed podziałem geodezyjnym, wydana została decyzja o warunkach zabudowy zezwalająca na budowę domów jednorodzinnych . Dopuszczalna powierzchnia zabudowy do 14% powierzchni działki, budynki mieszkalne  o wysokości do dwóch kondygnacji z dachem dwuspadowym symertycznym  o kącie nachylenia od 40  ° - 45  °, pokrytym dachówką lub blachodachówką. Maksymalna wyskość każdego budynku to 8,5,m. UWAGA! OFEROWANE DZIAŁKI SĄ PRZED WŁAŚCIWYM PODZIAŁEM GEODEZYJNYM PLANOWANY TERMIN ZAKOŃCZENIA PODZIAŁU NA PRZEŁOMIE CZERWACA I LIPCA 2022 R. Teren objęty ochorną konserwatorską  po więcej oinformacji zapraszamy do biura. Działki położone w miłej i spokojnej lokalizacji z dobrym dostępem do  instytucji użyteczności publicznej. W sąsiedztwie pola oraz zabudowa jednorodzinna. _________________________________________________-Przedmiotem prezentowanej oferty jest działka o powierzchni  1036 m2. w kształcie prostokąta._________________________________________________-Legenda do oznaczeń działek na zdjęciach z powietrza:- kolor zielony: działka będąca przedmiotem niniejszej oferty;- brak koloru: pozostałe działki dostępne do zakupu;- kolor czerwony: działka sprzedana lub zarezerwowana.__________________________________________________Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu.W celu uzyskania informacji o prezentowanej lub innych działkach zapraszamy również do naszego biura przy ul. Chrobrego 24 w Gorzowie.W celu uzyskania większej ilości informacji oraz zdjęć, zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.plMODER Nieruchomościul. Chrobrego 2466-400 Gorzów Wlkp.OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW._________________________________________________-Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 46 620 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1036 m2 (10.4a).
Nieruchomość położona jest w województwie lubuskim, w Zwierzynie, ulica: Kościelna

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 790... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zwierzyn
woj. lubuskie
pow. strzelecko-drezdenecki
gm. Zwierzyn

Dane wystawiającego:
Ewelina Dawidowicz
(MODER Nieruchomości s.c.)

Zwierzyn
woj. lubuskie
pow. strzelecko-drezdenecki
gm. Zwierzyn
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 48
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz inne nieruchomości

Działki na sprzedaż w okolicy

Ewelina Dawidowicz
(MODER Nieruchomości s.c.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij