AKTUALIZACJA - Odwołanie przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż z wolnej ręki składników m

10 000 000 zł

Szczegóły

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
139.70

Powierzchnia:
71 581 m2


Opis

OGŁOSZENIE

Syndyk Masy Upadłości SKI - BESKIDY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Zwardoniu, 34-373 Zwardoń 114B, odwołuje przetarg pisemny, nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki, składników masy upadłości SKI - BESKIDY Sp. z o.o. w Zwardoniu, jako całości, na podstawie art. 322 pr. up. i n. na warunkach określonych postanowieniem Sędziego - Komisarza z dnia 23 kwietnia 2018 roku sygn. akt VI GUp 1/15 lik za cenę nie niższą niż 10.000.000,00 zł netto. Ogłoszenie o odwołanym przetargu ukazało się w dniu 17 maja 2018 roku.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Zwardoń - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Bielsko-Biała i okolica (pow. m. Bielsko-Biała w śląskim), Ogłoszenia Żywiec i okolica (pow. żywiecki w śląskim), Ogłoszenia Międzybrodzie Żywieckie i okolica (pow. żywiecki w śląskim), Ogłoszenia Wieprz i okolica (pow. żywiecki w śląskim), Ogłoszenia Dzięgielów i okolica (pow. cieszyński w śląskim), Ogłoszenia Skoczów i okolica (pow. cieszyński w śląskim), Ogłoszenia Łodygowice i okolica (pow. żywiecki w śląskim)