Następne

Żukowo- działki pod zabudowe wielorodzinną

1 103 700 zł

Szczegóły

Cena za m2:
130.00

Powierzchnia:
8490 m2


Opis

Żukowo - działka o pow. 8490m2. Teren objęty MPZP pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, jednorodzinna oraz usługowa.
Wielkość pow. zabudowy dopuszcza się do 50% pow. działki.
Wysokość zabudowy do 14m od poziomu terenu do kalenicy, dopuszcza się trzy kondygnacje naziemne oraz dopuszcza się podpiwniczenia.
Dopuszcza się realizację podziemnych obiektów budowlanych, naziemnych budowli stanowiących zagospodarowanie terenu oraz obiektów małej architektury.
Możliwość dobudowania zabudowy towarzyszącej, typu garaż, budynki gospodarcze zespolone z budynkiem lub wolnostojące o wysokości do 6m od poziomu terenu.
Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia połaci 45stopni oraz dopuszcza się również od 22 -30 stopni.
Teren nieruchomości płaski i dobrze nasłoneczniony. W sąsiedztwie nowe, bardzo zadbane domy jednorodzinne. Nieruchomość położona jest w centrum miejscowości gdzie znajdują się wszystkie instytucje potrzebne do codziennego funkcjonowania. Bardzo wygodny dojazd do Trójmiasta, własnym środkiem lokomocji jak i komunikacją miejską.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją. Bardzo atrakcyjna propozycja ofertowa, zapraszam do oglądania!!!!Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Żukowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne