Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,siedliskowa na sprzedaż, 28520m², żukowo

1 825 280 zł

Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo
Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 1Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 2Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 3Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 4Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 5Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 6Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 7Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 8Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 9Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 10Działka budowlana,inwestycyjna,komercyjna,sie... - Działki na sprzedaż - Żukowo - zdjęcie 11
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Żukowo
woj. pomorskie

Szczegóły

Cena za m2:
64.00

Powierzchnia:
28 520 m2


Opis

Działka na pograniczu Żukowa i Pępowa o pow. 28520m2. Jest możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy, co daje szeroki zakres przeznaczenia nieruchomości np. pod budowę domów jednorodzinnych, podział gruntu na mniejsze działki budowlane, siedlisko, stadnina koni itp....Teren nieruchomości płaski ,suchy i dobrze nasłoneczniony. Z jednej strony graniczy z lasem.Do centrum Żukowa około 1km gdzie mieści się pełna infrastruktura potrzebna do codziennego funkcjonowania. Bardzo atrakcyjna nieruchomość. Polecam i zapraszam do oglądania!!!
Od strony kupujący nie pobieramy prowizji.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 518... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Żukowo
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 190
Data dodania: 2017-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Krystyna Magrian
(HORYZONT nieruchomości Krystian Szpinek)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ