Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 986m², żukowo

103 530 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
105.00

Powierzchnia:
986 m2


Opis

Żukowo- działki budowlane o pow. 996m2 i druga o pow.986, media w granicy działki. Wydana decyzja o Warunkach Zabudowy pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące. Ustalenia dotyczące zabudowy nieruchomości;
- powierzchnia zabudowy do 23% pow. terenu
- wysokość budynku do 9m
- dach dwuspadowy
- możliwość podpiwniczenia
Teren nieruchomości płaski suchy i dobrze nasłoneczniony, w sąsiedztwie kameralna zabudowa domów jednorodzinnych. Przepiękna architektura krajobraz przeplatająca się z lasami i zagajnikami. Bardzo dobry dojazd do Trójmiasta, Obwodnicy trójmiejskiej, lotniska. Do centrum miasta około 1km, gdzie znajdują się wszystkie instytucje potrzebne do codziennego funkcjonowania, począwszy od szkoły podstawowej, gimnazjum, LO,przedszkola, kościoły, sieć sklepów,salony kosmetyczne, przychodnia lekarska,fitness, itp.
Bardzo atrakcyjna oferta, zapraszam do oglądania!!!
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Żukowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne