Ogłoszenie jest nieaktualne

Siedlisko z domem, budynkami gosp. oraz działki. Żuki gm. Tykocin.

120 000 zł

Działka w Żukach - parametry

Rodzaj działki:
Siedlisko

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
85.71

Powierzchnia:
1400 m2

Dostępne media:

Prąd
Prąd - Siła
Woda - studnia

Kształt działki:
Prostokąt


Działka siedlisko na sprzedaż, Żuki - opis nieruchomości

Sprzedam bez pośredników piękną działkę siedliskową z domem drewnianym do remontu. Dojazd drogą asfaltową. Na działce znajdują się również murowane budynki gospodarcze, murowana stodoła i chlewy w dobrym stanie. Blisko (ok. 50m) przystanek autobusowy PKS oraz las pełen grzybów i jagód. Miejscowość położona jest 7km od pięknego, historycznego i zabytkowego Tykocina. Codzienny dowóz art. spożywczych do wsi. Jednym słowem wiejska sielanka.
Cena dotyczy tylko działki siedliskowej o numerze 200212_5.0031.AR_1.107 o powierzchni 0,14 ha wraz z domem oraz budynkami gospodarczymi. Cena do negocjacji.
Zainteresowanych proszę o kontakt w sprawie pozostałych działek.
Oferuję również grunty orne i łąki. Kategoria gruntu: IV i V. Numery działek wraz z opisem oraz powierzchnią podane na dołączonych zdjęciach. Możliwość dokładniejszego sprawdzenia na stronie "Geoportal" po wpisaniu odpowiedniego numeru działki. Najchętniej sprzedałabym wszystko jednemu nabywcy. Cena do negocjacji! Proszę o kontakt! Ze względu na ograniczoną ilość dodawanych zdjęć nie są ujęte wszystkie działki rolne. Mam na sprzedaż 12 działek w okolicy Żuków o łącznej powierzchni ok. 8 ha. Proszę zainteresowanych o kontakt telefoniczny.
Żuki - wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie białostockim, w gminie Tykocin, okolicy Puszczy Knyszyńskiej.

W latach 1975-1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa białostockiego.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka siedlisko do sprzedania w cenie: 120 000 zł.
Powierzchnia działki siedliskowej wynosi: 1400 m2 (14a).
Dostępne media: Woda, Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie podlaskim, w Żukach.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Żuki - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Białystok i okolica (pow. m. Białystok w podlaskim), Ogłoszenia Grabówka i okolica (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Łapy i okolica (pow. białostocki w podlaskim), Ogłoszenia Bielsk Podlaski i okolica (pow. bielski w podlaskim), Ogłoszenia Hajnówka i okolica (pow. hajnowski w podlaskim), Ogłoszenia Knyszyn i okolica (pow. moniecki w podlaskim), Ogłoszenia Skrybicze i okolica (pow. białostocki w podlaskim)