KONG Tugger Knots Żaba - S/M, dł. ok. 33 cm

29,80 zł

KONG Tugger Knots Żaba - S/M, dł. ok. 33 cm - Zabawki dla psów - Żory

Opis

Co tak piszczy i zatrzyma w miejscu nawet najdzikszego psa? Żaba KONG! Jeśli Twój czworonóg lubi zabawy szarpane, taka zabawka to najlepszy wybór. Jest bardzo wytrzymała, a dzięki wszytej linie można ją mocno trzymać. Powierzchnia uroczej żaby jest z miękkiej i przytulnej bawełny, przez co po mocowaniu się może służyć jako przytulanka. Kiedy Twój pies będzie już wystarczająco zmęczony, chętnie weźmie ze sobą żabę do legowiska. Zabawka KONG Tugger Knots Żaba jest wyposażona w piszczałkę, przez co wydaje dźwięki. To dodatkowo zwiększy chęć psa do zabawy. Wystające z obu stron sznurki są mocno związane wewnątrz zabawki, tak aby można było pewnie je trzymać i ciągnąć – Ty po jednej stronie, pies po drugiej. Nic już nie stoi na przeszkodzie, aby mocować się zabawką aż do utraty sił! KONG Tugger Knots Żaba w skrócie: Wytrzymała zabawka: do zabawy, szarpania, mocowania się Dwie liny związane we wnętrzu zabawki Z piszczałką: wydaje dźwięki Miękka, przytulna zabawka, idealna do wtulania się w nią Kolor: zielony / żółty Materiał: włókna bawełny Wymiary: długość: ok. 33 cm grubość liny: 1 cm waga: ok. 165 g Wskazówka: tak jak przy każdym innym produkcie, należy uważać na psa w trakcie zabawy. Sprawdzaj regularnie, czy zabawka nie jest uszkodzona i wymień ją, jeśli stwierdzisz uszkodzenie lub brak niektórych części. W przeciwnym razie może dojść do zranienia zwierzęcia.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Żory
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Żory
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zabawki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zabawki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij