Ogłoszenie jest nieaktualne

Praca dla kobiet i mężczyzn bez języka w Czechach

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Wymagane doświadczenie:
Nie


Opis

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator Produkcji foteli samochodowych

Miejsce pracy: Bor u Tachova, Czechy

Obowiązki:
- montaż stelaża samochodowego
- uzupełnienie fotela o kable i rury
- naciąganie skóry na fotel (stanowisko tapicerskie)
- czyszczenie i pakowanie fotela w folię
- dbałość o miejsce pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym terminie
- mile widziane doświadczenie w branży automotive
- wysoka motywacja do pracy
- chęć przeprowadzki za granicę na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- wynagrodzenie około 3500- 4000 zł netto/ miesiąc
- całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia
pod firmę Klienta
- darmowy posiłek w trakcie dnia pracującego
- 20 +5 dni urlopu płatnego
- pomoc w załatwieniu formalności
( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Ogłoszenia Złotoryja - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Legnica (pow. m. Legnica w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelenia Góra (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubin (pow. lubiński w dolnośląskim), Ogłoszenia Bolesławiec (pow. bolesławiecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Świdnica (pow. świdnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubań (pow. lubański w dolnośląskim), Ogłoszenia Świebodzice (pow. świdnicki w dolnośląskim)