Praca dla kobiet i mężczyzn bez języka w Czechach

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Czas trwania:
rok

Wymiar godzin:
pełen wymiar

Wymagane doświadczenie:
Nie


Opis

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator Produkcji foteli samochodowych

Miejsce pracy: Bor u Tachova, Czechy

Obowiązki:
- montaż stelaża samochodowego
- uzupełnienie fotela o kable i rury
- naciąganie skóry na fotel (stanowisko tapicerskie)
- czyszczenie i pakowanie fotela w folię
- dbałość o miejsce pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym terminie
- mile widziane doświadczenie w branży automotive
- wysoka motywacja do pracy
- chęć przeprowadzki za granicę na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
- wynagrodzenie około 3500- 4000 zł netto/ miesiąc
- całkowicie bezpłatne zakwaterowanie
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia
pod firmę Klienta
- darmowy posiłek w trakcie dnia pracującego
- 20 +5 dni urlopu płatnego
- pomoc w załatwieniu formalności
( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD[a]workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Złotoryja - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Legnica i okolica (pow. m. Legnica w dolnośląskim), Ogłoszenia Jelenia Góra i okolica (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubin i okolica (pow. lubiński w dolnośląskim), Ogłoszenia Bolesławiec i okolica (pow. bolesławiecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Jawor i okolica (pow. jaworski w dolnośląskim), Ogłoszenia Świdnica i okolica (pow. świdnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubań i okolica (pow. lubański w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Złotoryi lub w całym województwie dolnośląskim.