Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM ST/OX Diabetes Manag., wołowina - 10 x 85 g

36,80 zł

Purina Pro Plan Veterinary Diets Feline DM ST/OX... - Karmy dla kotów - Zielona Góra

Opis

Dla kotów chorych na cukrzycę – a takie przypadki zdarzają się dość często – odpowiednio dopasowana dieta odgrywa ważną rolę. Karma Purina Veterinary Diets Feline DM (wołowina) zaspokaja szczególne potrzeby kotów-cukrzyków, a oprócz tego wyróżnia się wyśmienitym smakiem. Prezentowana karma mokra dla kotów z cukrzycą została przyrządzona z wołowiną i ma niską zawartość węglowodanów. To niezwykle ważne, ponieważ może zapobiec szybkiemu wzrostowi i zmniejszyć wahania poziomu cukru we krwi. Ponadto karma zawiera zwiększoną ilość witaminy E, co z kolei pomaga w redukcji stresu oksydacyjnego. Klinicznie udowodniono, że regularne kamienie karmą marki Purina opracowaną dla kotów z cukrzycą może zmniejszyć zapotrzebowanie na insulinę. Purina Veterinary Diets Feline DM (wołowina) sprawdzi się jako karma do długofalowego podawania kotom chorym na cukrzycę, a także jako karma do tymczasowego podawania kotom z nadwagą w celu redukcji masy ciała. Megapakiet Purina Veterinary Diets Feline DM (wołowina) w skrócie: Zbilansowana karma mokra dla kotów z cukrzycą Do długofalowego podawania kotom chorym na cukrzycę i tymczasowego podawania w trakcie diety Niska zawartość węglowodanów: może pomóc zmniejszyć wahania poziomu cukru we krwi poprzez zawartość mniejszej ilości składników powodujących szybki wzrost poziomu cukru we krwi Zwiększona zawartość witaminy E: może przyczynić się do zmniejszenia stresu oksydacyjnego Działanie potwierdzone klinicznie: regularne podawanie może zmniejszyć zapotrzebowanie na insulinę u kotów chorych na cukrzycę Wyśmienita receptura: delikatne kawałeczki wołowiny w pysznym sosie, wysoka akceptacja Praktyczne opakowanie: 10 saszetek po 85 g Przeciwwskazania: Karma nie jest przeznaczona dla kotek w ciąży ani kotek karmiących. Karma nie jest przeznaczona dla kotów w okresie wzrostu ani dla kotów przewlekle chorych o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Zielona Góra
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij