Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych, wodociągowych

100,00 zł

Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra
Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 1Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 2Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 3Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 4Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 5Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 6Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 7Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 8Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 9Opaski do naprawy rur gazowych i ciepłowniczych,... - Pozostałe - Zielona Góra - zdjęcie 10
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Producent takich wyrobów jak: Łączniki rurowe, Łączniki rurowo kołnierzowe, Opaski naprawcze do rur , Opaski do łączenia rur z uziemieniem, Szalunki typu lekkiego do wykopów, Rozpory do wykopów, Rozpory do szalunków, zestaw do zabudowy wodomierza, Klucz do zasuw , Nasuwka naprawcza kielicha rury żeliwnej i PVC
Kontakt:
opaski-naprawcze-do-rur.eu
tel/fax:684535435Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (68) 453... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Bartek

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 48
Data dodania: 2019-05-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Bartek

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij