Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI

679,00 zł

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI - Oczyszczacze i nawil... - Zielona Góra

Opis

Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI Automatyczne dostosowanie prędkości czyszczenia do poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI wyposażony jest w tryb automatyczny, który automatycznie dostosuje intensywność pracy do poziomu zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu. Czujniki urządzenia stale monitorują odczyty jakości powietrza i odpowiednio dostosowują prędkość wentylatora. Oczyszczacz powietrza z funkcją trybu nocnego ogranicza pracę wentylatora do minimum, redukując w ten sposób hałas wentylatora. Dodatkowo podświetlenie przycisków i wskaźnik jakości powietrza są przyciemnione. Ta funkcja zapewnia spokojny sen członkom rodziny, a powietrze w pokoju jest zawsze czyste. Funkcja jonizacji i stały monitoring Oczyszczacz powietrza TCL BREEVA A3 WIFI posiada funkcję jonizacji, która nasyca powietrze jonami, dzięki czemu mikroorganizmy osadzają się na podłożu i nie przedostają się do dróg oddechowych użytkownika. Urządzenia te są wysoce odporne na wirusy i zarodniki grzybów na meblach lub ścianach. Urządzenia wyposażone w generatory jonów mogą być niezwykle przydatne dla alergików, a także dla wszystkich, którzy na co dzień przebywają w pomieszczeniach o dużej wilgotności. To rozwiązanie całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Dioda zamontowana w konstrukcji oczyszczacza zazwyczaj informuje o jakości powietrza. Jego kolor zmienia się w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Wiele modeli jest również wyposażonych w ekran, który wyświetla dokładne parametry w formie cyfrowej. Dzięki temu najważniejsze informacje będą zawsze pod ręką. Przy wyborze urządzenia należy sprawdzić, jakie wskaźniki może nam sygnalizować dany model i na tej podstawie wybrać urządzenie odpowiadające indywidualnym preferencjom użytkownika. Filtry Filtr HEPA (High Efficiency Air) oczyszczacza powietrza TCL BREEVA A3 WIFI usuwa nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z bardzo wysoką skutecznością. Dzieje się tak dzięki specjalnym włóknom syntetycznym poliestrowo-szklanym, a także dużej powierzchni pochłaniającej. Tak wyposażone modele doskonale sprawdzą się w domu osób z alergią, astmą oraz wszystkich osób o obniżonej odporności na infekcje dróg oddechowych. Filtry HEPA usuwają kurz unoszący się w powietrzu, na przykład: PM10, PM2.5, PM1, roztocza, pyłki, grzyby, bakterie, wirusy. Filtry węglowe stosowane w oczyszczaczach powietrza wykonane są z cząstek węgla aktywnego, które doskonale wiążą szkodliwe cząstki. Do ich głównych zadań należy usuwanie zanieczyszczeń gazowych, takich jak dym papierosowy oraz lotne związki organiczne. LZO są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia, toksyczne, drażniące, rakotwórcze, mogą dostać się do pomieszczenia przez otwarte okno lub system wentylacyjny lub być emitowane do zamkniętego pomieszczenia przez farby i substancje, kleje (np. formaldehyd) lub meble. Filtr węglowy neutralizuje również nieprzyjemne zapachy, nawet przy niskich stężeniach. Urządzenia z filtrami węglowymi znajdą zastosowan....

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Zielona Góra
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Oczyszczacze i nawilżacze powietrza
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-09-21

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Odkurzacz ZELMER Antek ZVC3506B
488,00 zł
Gorzów Wielkopolski
Esonic Dyktafony szpiegowskie - Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Bluetooth BR-25 z funkcją nagrywa
530,00 zł
Gorzów Wielkopolski

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij