Minimalistyczny regał łazienkowy biały + dąb sonoma - Lireno 3X

258,00 zł

Minimalistyczny regał łazienkowy biały + dąb... - Regały - Zielona Góra

Opis

Praca, dom, przedszkole, szkoła, zajęcia poza lekcyjne, szybkie zakupy, obiad połączony z odrabianiem pracy domowej i tak w kółko? Masz wrażenie, że jesteś bohaterem komedii z lat dziewięćdziesiątych "Dzień świstaka"? Przychodzi w końcu piątek i jedyne, o czym marzysz to spokój i ukojenie skołatanych nerwów? Skorzystaj z relaksacyjnej kąpieli z dużą ilością piany, najlepiej przy świecach, a wszystkie ulubione kosmetyki, ciepły ręcznik i kieliszek wina postaw obok na cudownym półsłupku Lireno 3X marki Elior. Minimalizm, którego pragniesz Kąpiel jest dobra dla ciała i umysłu. Wyszukując w internecie hasła dotyczące kąpieli relaksacyjnych oraz sposobu ich przygotowania wyskakuje nam tysiące propozycji, instrukcji oraz kosmetyków, a czy wiesz, że podstawą dobrego wypoczynku jest to co Cię otacza? Tak jest również z meblami, które odpowiednio dobrane tworzą niepowtarzalny klimat i gwarantują odpoczynek bez potrzeby korzystania ze SPA. Półsłupek Lireno 3X to mebel, który gwa

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Zielona Góra
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regały
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Regały w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij