Kurs radiooperatora SRC Zielona Góra

350,00 zł

Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra
Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 1Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 2Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 3Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 4Kurs radiooperatora SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kurs radiooperatora SRC Zielona Góra
Zapraszamy na kurs radiooperatora SRC Zielona Góra
Każdego roku kluby i firmy organizują w Zielonej Górze kurs. Zdobywając patent żeglarza lub sternika motorowodnego otrzymujemy prawo prowadzenia jachtów po wodach śródlądowych i morskich przybrzeżnych. Wyższy patent, jachtowy sternik morski oraz morski sternik motorowodny uprawnia do prowadzenia wszystkich jachtów morskich o długości do 18 metrów bez żadnych innych ograniczeń.

Jachty morskie są z reguły wyposażone w radio VHF ("ukaefkę") z funkcją DSC (Cyfrowe Wywołanie Selektywne- automatyczne wzywanie pomocy przyciskiem DISTRESS)). Dlatego każdy sternik jachtu powinien legitymować się licencją radiooperatora (po. Świadectwo Operatora Łączności Bliskiego Zasięgu, ang. Short Range Certificate, SRC).

W Polsce egzaminy radiooperatora SRC przeprowadzają Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w miastach wojewódzkich. Egzamin na SRC odbywa się kilka-kilkanaście razy w roku. Obejmuje test oraz część praktyczną.
Kurs radiooperatora SRC w Zielonej Górze obejmuje pełne szkolenie praktyczne i teoretyczne. Część praktyczną przeprowadzamy na radiostacjach VHF DSC Neptun Midland 100 oraz Icom Ic-M323 - takich samych używa Komisja Egzaminacyjna UKE.
Jeżeli:
- przygotowujesz się do samodzielnego rejsu morskiego
- zamierzasz zdobyć patent jachtowy sternik morski / morski sternik motorowodny
- chcesz nauczyć się praktycznej obsługi radia na jachcie
Zapraszamy na kurs radiooperator SRC Zielona Góra.
Rejestracja na egzaminy radiooperatora UKE:
https://egzaminy.uke.gov.pl/pl
Kurs i egzamin radiooperator SRC UKE:
https://kyma.pl/kurs-src/Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 516... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Iza

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawigacja i pogoda
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 92
Data dodania: 2019-05-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Iza

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij