Kurs na licencje radiooperator SRC Zielona Góra

350,00 zł

Kurs na licencje radiooperator SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra
Kurs na licencje radiooperator SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 1Kurs na licencje radiooperator SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 2Kurs na licencje radiooperator SRC  Zielona Góra - Nawigacja i pogoda - Zielona Góra - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Kurs na licencje radiooperator SRC Zielona Gora
Każdego roku kluby i firmy organizują w Zielonej Gorze kurs. Zdobywając patent żeglarza lub sternika motorowodnego uzyskuje się prawo prowadzenia jachtów po wodach śródlądowych i morskich przybrzeżnych. Wyższy patent, jachtowy sternik morski oraz morski sternik motorowodny uprawnia do prowadzenia wszystkich jachtów morskich o długości do 18 metrów bez żadnych innych ograniczeń.
Jachty morskie są z reguły wyposażone w radio VHF ("ukaefkę") ze funkcją DSC (Cyfrowe Wywołanie Selektywne). Dlatego każdy skiper powinien legitymować się licencją radiooperatora (po. Świadectwo Operatora Łączności Bliskiego Zasięgu, ang. Short Range Certificate, SRC).
W Polsce egzaminy na licencję radiooperatora SRC przeprowadzają Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w miastach wojewódzkich. Egzamin na SRC odbywa się kilka-kilkanaście razy w roku. Obejmuje test oraz część praktyczną.
Kurs radiooperatora SRC / VHF Zielona Góra obejmuje pełne szkolenie praktyczne i teoretyczne. Część praktyczną przeprowadzamy na radiostacjach VHF DSC Neptun Midland 100 oraz Icom 323 - takich samych używa Komisja Egzaminacyjna UKE.
Jeżeli:
- przygotowujesz się do samodzielnego rejsu morskiego
- zamierzasz zdobyć patent jachtowy sternik morski / morski sternik motorowodny
- chcesz nauczyć się praktycznej obsługi radia na jachcie
Zapraszamy na kurs radiooperator SRC Zielona Góra.
Więcej informacji na stronie:
www.kyma.pl


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 516... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Iza

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawigacja i pogoda
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 63
Data dodania: 2019-05-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Iza

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ