Dibo, faszerowane kości szpikowe - 1 szt. (ok. 200 g)

10,80 zł

Dibo, faszerowane kości szpikowe - 1 szt. (ok.... - Przysmaki dla psów - Zielona Góra

Opis

Dibo, faszerowane kości szpikowe są podwójnie korzystne dla Twojego psa. Z jednej strony zapewniają mu długą przyjemność żucia, a po drugie są zdrowe. Kości wołowe zawierają dużą ilość wapnia, które wspomaga mechaniczne oczyszczanie zębów, a przy tym wzmacnia zgryz. Smakowity farsz, którym zostały wypełnione kości dodatkowo zachęca do gryzienia. Dibo, faszerowane kości szpikowe mogą być bez obaw podawane w międzyczasie i za każdym razem sprawia twojemu ulubieńcowi wyjątkową radość. Przysmaki wyprodukowano w Niemczech, jest to produkt naturalny, bez dodatków. Staranny proces suszenia na zimno sprawia, że przysmak jest idealny dla alergików i psów cierpiących na wrażliwość pokarmową. Dibo, faszerowane kości szpikowe, w skrócie: Wyjątkowa przekąska z kości wołowych dla psów wszystkich ras i wielkości Doskonałe dla alergików i psów cierpiących na nadwrażliwość pokarmową Wyprodukowano w Niemczech Z dużą ilością wapnia dla zdrowego zgryzu i mocnych zębów Ze smacznym farszem Produkt w 100% naturalny: bez dodatków Przekąska i gryzak w jednym Starannie suszone powietrzem

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zielona Góra
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Zielona Góra
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij