Następne

Cedro duże drzewko

150,00 zł


Opis

- doniczka - 20cm,

- wysokosc - 80-100cm.

- Podane wysokosci moga sie róznic kilka centymetrów w zaleznosci od pory roku.


Citrus Medica.

Odmiana ta po raz pierwszy zostala wymieniona w Monografii Riccobono w 1899 roku, w której opisano wszystkie odmiany i gatunki cytrusów hodowanych w tym czasie w Ogrodzie Botanicznym w Palermo. Jest to zywotna kolczasta roslina o nieregularnej koronie, która tworza sredniej wielkosci, eliptycznie wydluzone i zaokraglone u szczytu liscie. Jest to odmiana bardzo produktywna. W praktyce kwitnie kilka razy w roku, najobficiej wiosna i jesienia a jej rozmieszczone w grupach kwiaty sa biale, duze i pachnace. Bardzo duze sa tez jej owoce w ksztalcie wydluzonej gruszki z bardzo gruba pomarszczona, zólta skórka. Jak wszystkie cytrusy, lubi slonce i regularne podlewanie oraz nawozenie.

Jesli chcesz miec pewnosc, ze kupowany przez Ciebie cytrus posiada owoce - skontaktuj sie z nami przed zlozeniem zamówienia.

Sklep wloskierosliny.pl nie gwarantuje, ze wszystkie cytrusy owocuja w momencie dokonywania przez Ciebie zakupów, dlatego lepiej sie upewnic - jestesmy do Twojej dyspozycji.


Szczegółowe informacje o produkcie znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Cedro duże drzewko - zamówisz kurierem korzystając z następujących form płatności: Przelew bankowy, DotPay,PayPal, PayU, Płatność przy odbiorze,Przelewy24.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Zobacz również

 Kalamondyna drzewko
120,00 zł

Gorzów Wielkopolski
(ogłoszenia lubuskie)

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne