Stałoogniskowy Samyang 24MM F/1.4 ED AS IF UMC Sony E

2 499,00 zł

Stałoogniskowy Samyang 24MM F/1.4 ED AS IF UMC... - Obiektywy, tuleje, p... - Zgorzelec

Opis

SAMYANG 24MM F/1.4 ED AS IF UMC Samyang 24mm f/1.4 ED AS IF UMC jest szybkim obiektywem szerokokątnym z ręcznym ustawianiem ostrości dostosowanym do aparatów pełnoklatkowych. Dostępnych jest wiele mocowań w tym dla bezlusterkowców APS-C czy Mikro Cztery Trzecie. Maksymalne otwarcie przysłony o wartości f/1.4 idealnie sprawdzi się przy fotografii dokumentalnej podróżniczej ulicznej oraz w każdej sytuacjiWyjątkowa ostrość sprawia że Samyang 24mm f/1.4 jest odpowiedni do zdjęć natury oraz krajobrazów. Dzięki szerokiemu i płynnemu pierścieniowi ostrości trzyma się go bardzo dobrze a szerokość 77 mm pozwala na użycie filtrów. Do obiektywu dołączona jest oddzielna osłona która zatrzymuje niechciane światło. Obiektyw składa się z 13 elementów w 12 grupach. Cztery są zbudowane ze szkła o niskiej dyspersji a dwa ze szkła asferycznego co daje maksymalną ostrość na całym zdjęciu nawet przy szeroko otwartej przysłonie. Warstwy ochronne UMC zapewniają bardzo dobrą przepuszczalność światła i zapobiegają odbiciom oraz rozmazaniom które mogłyby pogorszyć kontrast zdjęcia. Najważniejsze cechy: Szybki obiektyw szerokokątny 24mm kompatybilny z aparatami pełnoklatkowymi Elementy asferyczne szkło ED i warstwy UMC zapewniają wysoką jakość zdjęć Ręczne ustawianie ostrości przy pomocy szerokiego i płynnego pierścienia Średnica filtra 77mm Odłączana osłona obiektywu Pasuje do wielu modeli aparatów

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zgorzelec
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obiektywy, tuleje, pierścienie
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij