Opaska sportowa HUAWEI Band 4 Różowy

111,68 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Opaska sportowa HUAWEI Band 4 Różowy - Smartwatche - Zgorzelec

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy

Opis

Nowoczesny i ergonomiczny design Monitorowanie tętna i analiza snu. Dotykowy wyświetlacz. Nawet tydzień na baterii.HUAWEI Band 4 dostępny jest w jednym z trzech kolorów: czarnym, czerwonym i różowym. Dotykowy wyświetlacz dostarcza przejrzyste informacje i powiadomienia. Szybkie ładowanie, dłuższe działanie Uwolnij się od kabli! Jedno ładowanie wystarczy nawet na tydzień korzystania z opaski sportowej HUAWEI Band 4. Zintegrowane gniazdo USB pozwala na szybkie podłączenie do standardowej ładowarki. Nie musisz się martwić, że będziesz miał problem ze znalezieniem kabla do ładowania, z tą opaską nie będzie to problemem! Wykrywanie nasycenia tlenem Nasycenie krwi telenem(SpO2) jest jednym z ważnych parametrów życiowych, które odzwierciedlają zaopatrzenie organizmu w tlen. Opaska sportowa HUAWEI Band 4 obsługuje pomiar poziomu SpO2 na żądanie, pomagając zadbać o zdrowie i bezpieczny trening. Monitorowanie tętna Dzięki zaawansowanym czujnikom i algorytmom sztucznej inteligencji system HUAWEI TruSeen™ 3.5 dokładnie monitoruje Twoje tętno i sygnalizuje wibracjami, kiedy przekroczysz ustaloną strefę.Z opaską sportową HUAWEI Band 4 nie będziesz musiał martwić się, że przesadzisz z intensywnością treningu! W trosce o Twój sen Prawidłowy wypoczynek to podstawa zdrowego stylu życia. System HUAWEI TruSeen™ 3.5 śledzi i analizuje jakość snu z rozbiciem na cztery fazy. Ponadto diagnozuje 6 najczęstszych problemów ze snem i dostarcza wskazówki ułatwiające zadbanie o zdrowy sen. Bądź i pozostań aktywny HUAWEI Band 4 obsługuje zróżnicowane tryby aktywności sportowych m.in. jogging, spacery, zajęcia na siłowni, wycieczki górskie. Podczas każdej aktywności otrzymujesz precyzyjne pomiar tętna, informacje o pokonanym dystansie, spalonych kaloriach, prędkości i inne przydatne parametry. Asystent na Twoim nadgarstku Opaska sportowa HUAWEI Band 4 wyświetla powiadomienia o wiadomościach i połączeniach głosowych. Z poziomu opaski możesz również zdalnie wyzwolić migawkę aparatu w smartfonie. Przydatna może się również okazać funkcja Znajdź telefon, dzięki której łatwo zlokalizujesz swoje urządzenie.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Smartwatche
(w dziale: Moda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2021-09-19

Zgłoś naruszenie

Sprawdź także

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij