Muc-off zestaw 5 szczotek 206

116,10 zł

Muc-off zestaw 5 szczotek 206 - Pozostałe motocyklowe - Zgorzelec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

MUC-OFF Zestaw 5 szczotek 206Cechy:gumowane strefy w celu ochrony przed zarysowaniem delikatnych elementów motocyklamiękka szczotka ze specjalnymi końcówkami włosia do dokładniejszego myciabardzo wytrzymałe i delikatne, długie, nylonowe włosieW skład zestawu wchodzą szczotki:Claw Brush (204) Soft Washing Brush (370)Wheel and Brake Brush (371)Detailing Brush (372)Brush - 2 Prong (373)2 PRONG BRUSHdwuramienna szczotka do czyszczenia wszystkich trudnodostępnych miejsc, np.: tarcze hamulcowe, szprychy,zawieszenie, podnóżkiłatwa do przechowywania dzięki otworowi dozawieszeniamiejsca narażone na uszkodzenia mechaniczne pokrytesą gumą by chronić zarówno szczotkę jak i delikatneelementy motocyklabardzo wytrzymałe nylonowe włosiedostępna także w zestawie Brush Set 5w1 (MO206)WHEEL & COMPONENT BRUSHszczotka do czyszczenia kółwyprofilowana w ten sposób, by z łatwością oczyścić felgi i szprychyz najcięższego brudułatwa do przechowywania dzięki otworowi do zawieszeniamiejsca narażone na uszkodzenia mechaniczne pokryte są gumą bychronić zarówno szczotkę jak i delikatne elementy motocyklabardzo wytrzymałe nylonowe włosieCLAW BRUSHszczotka do czyszczenia łańcucha i wszystkich miejsc trudnodostępnychtrzy różnej wielkości główki z włosiem, by szybko poradzić sobiez każdym zakamarkiemwytrzymałe zakończenie rączki wyprofilowane w ten sposób, byusunąć nawet najcięższy, zaschnięty brudprofil do czyszczenia zębatekłatwa do przechowywania dzięki otworowi do zawieszeniabardzo wytrzymałe nylonowe włosieSOFT BRUSHszczotka uniwersalna z miękkim włosiem do czyszczenia motocyklałatwa do przechowywania dzięki otworowi do zawieszaniamiejsca narażone na uszkodzenia mechaniczne pokryte są gumą by chronić zarówno szczotkę jak i delikatne elementy motocyklabardzo wytrzymałe, długie nylonowe włosieDETAILING BRUSHszczotka do czyszczenia mocno zabrudzonych detali takich jak zębatki, piasty i zawieszeniałatwa do przechowywania dzięki otworowi do zawieszaniamiejsca narażone na uszkodzenia mechaniczne pokryte są gumą by chronić zarówno szczotkę jaki i delikatne elementy motocyklabardzo wytrzymałe nylonowe włosie...

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Muc-off zestaw 5 szczotek 206 - w dostawie kurierem. Paczki ze względu na ubezpieczenie zawartości wysyłane są kurierem DHL. Płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Motocykle
(MOTONET )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe motocyklowe
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2020-09-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Motocykle
(MOTONET )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij