Mieszanka Versele-Laga Menu Nature 4 pory roku - 4 kg

21,80 zł

Mieszanka Versele-Laga Menu Nature 4 pory roku... - Karmy dla ptaków - Zgorzelec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Versele-Laga Menu Nature 4 pory roku to mieszanka o wyważonym profilu odżywczym, w skład której wchodzą zboża, różne nasiona i orzechy. Pokarm przebadano pod kątem obecności alergennych nasion ambrozji. Mieszankę można podawać dzikim ptakom o każdej porze roku. W ofercie pokarmów dla ptaków znajdziesz coraz mniej w pełni naturalnych produktów, a w wielu regionach dzikie ptaki mają teraz większe problemy ze znalezieniem pokarmu. Dzieje się tak nawet w czasie cieplejszych okresów roku. Właśnie dlatego ptactwo zamieszkujące tereny ubogie w naturalny pokarm powinny mieć zapewnione dokarmianie nie tylko w czasie zimy, ale przez cały rok. Dzięki umiarkowanej zawartości tłuszczu i białka mieszanka Versele-Laga Menu Nature 4 pory roku zaopatruje ptaki w substancje odżywcze dostosowane do ich potrzeb i umożliwiające im przeżycie na lądzie. *W okresie wylęgu zalecamy pokruszyć większe nasiona, takie jak orzechy ziemne. W ten sposób ptaki będą mogły wykarmić nimi swoje potomstwo, które nie będzie miało problemów z połykaniem i trawieniem pożywienia. Mieszanka Versele-Laga Menu Nature 4 pory roku w skrócie: Wyważony pokarm uzupełniający dla dzikich ptaków Można podawać przez cały rok, pokarm dostosowany do potrzeb gatunkowych ptaków Urozmaicona mieszanka składników wysokiej jakości Umiarkowana zawartość białka i tłuszczu Stwierdzono brak alergennych nasion ambrozji

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgorzelec
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla ptaków
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2020-09-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij