Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie balonów z pudła

4,00 zł

Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie ba... - Reklamy przestrzenne - Zgierz
Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie ba... - Reklamy przestrzenne - Zgierz - zdjęcie 1Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie ba... - Reklamy przestrzenne - Zgierz - zdjęcie 2Bramy balonowe balony z helem wypuszczanie ba... - Reklamy przestrzenne - Zgierz - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zgierz
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Polecamy balony z helem ,hel do balonów , napełnianie balonów helem , balony ledowe z helem , wielkie ozdobne pudła prezenty wypełnione balonami z helem , rozdawanie balonów gościom na imprezach , bramy balonowe , kolumny z balonów , girlandy balonowe oraz wszelkie inne dekoracje z balonów , wielkie ledowe napisy LOVE , kurtyny ledowe , wypożyczanie namiotów na imprezy , stoły ławki obrusy nagłosnienie itp , super ceny , dojazd do klienta tel 519-588-116 zapraszamyZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 519... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgierz
woj. łódzkie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
balony ledowe z helem

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Reklamy przestrzenne
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 25
Data dodania: 2021-02-03

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

balony ledowe z helem

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij