3M GPF 13.3W9 |16.6cm x 29.4cm| złoty

249,00 zł

3M GPF 13.3W9 |16.6cm x 29.4cm| złoty - Pozostałe akcesoria - Zgierz

Opis

Złoty filtr prywatyzujący do panoramicznego laptopa 13,3 cala Produkty prywatyzujące i ochronne firmy 3M™ działają w sposób prosty i estetyczny na większości dzisiejszych urządzeń, chroniąc ekrany oraz poufność wyświetlanych na nich informacji. Dzięki zastosowaniu złotych filtrów prywatyzujących 3M™ użytkownik widzi na ekranie laptopa niezwykle czysty i wyrazisty obraz, podczas gdy podglądający z boku hakerzy wzrokowi widzą jedynie powłokę o żywym złotym kolorze. Technologia wyświetlaczy i urządzeń stale się rozwija. My również. Za prostotą produktów 3M™ kryje się nauka systemów optycznych oraz rozwiązania z nią związane. Produkty prywatyzujące i ochronne firmy 3M™ działają w sposób prosty i estetyczny na większości dzisiejszych urządzeń, chroniąc ekrany oraz poufność wyświetlanych na nich informacji. Dzięki zastosowaniu złotych filtrów prywatyzujących 3M™ użytkownik widzi na ekranie laptopa oczekiwaną jakość i ostrość obrazu o dużej rozdzielczości i dużym kontraście, podczas gdy podglądający z boku hakerzy wzrokowi widzą jedynie powłokę o żywym złotym kolorze. po obu stronach 60-stopniowego kąta widzenia filtr tworzy powłokę o żywym złotym kolorze średnio o 25% bardziej wyrazisty obraz niż w przypadku standardowych czarnych filtrów prywatyzujących 3M™ złota, błyszcząca powłoka filtra zapewnia niezwykłą wyrazistość obrazu piękny obraz o wysokiej jakości, rozdzielczości i kontraście, jakiego oczekujesz opatentowany złoty efekt zapewnia doskonałą ochronę prywatności i błyszczące wykończenie możliwość odwracania filtra na stronę w złotym kolorze lub na stronę w błyszczącym czarnym kolorze ogranicza emisję światła niebieskiego z ekranu o 35% łatwy montaż, demontaż i czyszczenie dodatkowa warstwa ochronna filtrazabezpiecza przed codziennymi zarysowaniami i kurzem idealnie pasuj do większości typów dzisiejszych laptopów i ekranów w 100% testowany ręcznie w celu zapewnienia jakości.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zgierz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zgierz
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe akcesoria
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe akcesoria w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij