Tenda TEF1016D

199,90 zł

Tenda TEF1016D - Switche - Zawiercie

Opis

Przełącznik Tenda TEF1016D - Proste i opłacalne rozwiązanie dla rozbudowy sieci MŚP i na kampusach Switch Tenda TEF1016D 10/100 16 portów został zaprojektowany jako proste i opłacalne rozwiązanie dla rozbudowy sieci MŚP i na kampusach Podłącz urządzenie do routera i dodaj do dwudziestu trzech innych komputerów lub inne urządzenia takie, jak drukarka, przyłączana sieciowo pamięć masowa (NAS), kamera internetowa etc., aby zwiększyć funkcjonalność swojej sieci. Wytrzymała metalowa obudowa zagwarantuje lata niezawodnego użytkowania. 16 portów 10/10/100 Mb/s autosensing z auto detekcją crossover MDI/MDI-X Do 200 Mb/s przepustowości full duplex na każdym porcie Wytrzymała metalowa obudowa zagwarantuje Tobie lata niezawodnego użytkowania. 8K wpisów adresów MAC; automatyczna nauka oraz postarzanie adresów; kontrola przepływu dla poprawy jakości transmisji danych Zasilanie z profesjonalnym zabezpieczeniem przed piorunami 6000 V Do zamontowania na standardowym stojaku 13/19 cali Plug and play, brak konieczności dodatkowej konfiguracji. Nagł Oszczędzający miejsce design - możliwość instalacji na biurku lub na stojaku ówek Szybkość 100 Mb/s oraz przepustowość przełączania do 3.2 Gb/s i nieprzerwane przesyłanie z dużą prędkością sprostają wymaganiom szybkiej i sprawnej sieci. Zgodność ze standardami i protokołami W pełni kompatybilny ze standardami IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX. Świetna wydajność To urządzenie Plug and Play i nie wymaga żadnej konfiguracji ani dodatkowego oprogramowania Działa bezpośrednio po podłączeniu! Każdy port ma możliwość auto wykrywania trybów half/full dupleks i auto detekcji MDI/MDI-X crossover. Zabezpieczenie To urządzenie Plug and Play i nie wymaga żadnej konfiguracji ani dodatkowego oprogramowania Działa bezpośrednio po podłączeniu! Każdy port ma możliwość auto wykrywania trybów half/full dupleks i auto detekcji MDI/MDI-X crossover. Plug and Play To urządzenie Plug and Play i nie wymaga żadnej konfiguracji ani dodatkowego oprogramowania Działa bezpośrednio po podłączeniu! Każdy port ma możliwość auto wykrywania trybów half/full dupleks i auto detekcji MDI/MDI-X crossover..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zawiercie
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Zawiercie
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Switche
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Switch D-LINK DGS-108GL/E
122,24 zł
Chorzów
Cisco SF110D-08-EU 8x10/100 Desktop Switch
192,00 zł
Dąbrowa Górnicza
UBIQUITI USW-FLEX-MINI
179,90 zł
Ruda Śląska

Switche w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij