Shark kask otwarty nano blank biały

646,00 zł

Shark kask otwarty nano blank biały - Kaski motocyklowe - Zawiercie

Opis

Kask otwarty SHARK NANO BLANK kolor biały UnisexNano to bardzo elegancki kask, który trafi na głowę nie jednego skuterowca i właściciela cruisera. Zupełnie nowa skorupa, wbudowana podnoszona blenda przeciwsłoneczna oraz innowacyjna głęboka szyba z woltami powietrza na dolnej krawędzi to cechy, które wyróżniają nowy model Nano. Model przystosowany jest do montażu fabrycznego zestawu Bluetooth.SKORUPAwykonana z wielokrotnie przetworzonych kompozytów szklanych najnowszej generacji; w dwóch wielkościach dla rozmiarów: XS-M, L-XLWENTYLACJAintegralne kanały wbudowane w skorupę kaskuWNĘTRZEw pełni wymienna bambusowa wyściółka przystosowana do prania; to naturalny, doskonale wyciszający materiał o właściwościach antybakteryjnych i antyalergicznychSZYBA WIZJERAprzeźroczysta z systemami anti-fog i anti-scratch o podwyższonej odporności na zarysowania i parowanie; podnoszona blenda przeciwsłonecznaSYSTEM ZAPIĘCIAz szybkim mechanizmem zwalniającym...

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Shark kask otwarty nano blank biały - w dostawie kurierem. Paczki ze względu na ubezpieczenie zawartości wysyłane są kurierem DHL. Płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zawiercie
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Motocykle
(MOTONET )

Zawiercie
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kaski motocyklowe
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-08-14

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Motocykle
(MOTONET )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij