Rzeżucha 'krause kresse' - całoroczna - kiepenkerl

6,99 zł

Rzeżucha 'krause kresse' - całoroczna... - Nasiona, cebulki - Zawiercie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zawiercie
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Rzeżucha ogrodowa 'Krause Kresse' (Lepidium sativum) to delikatna roślinka o nagich łodygach zakończonych pierzastymi listkami. Rośnie bardzo szybko, tworząc na wysianej powierzchni zwarty, zielony dywan. Można ją uprawiać przez cały rok na zewnątrz, w miejscach zabezpieczonych przed mrozem lub całorocznie uprawiać w domu. Nawet nie ma potrzeby zajmowania parapetu, gdyż dobrze sobie radzi nawet w nieco zacienionych miejscach. Rzeżucha ogrodowa ma ostry zapach i smak. Jest niezwykle wartościowa ze względu na bogactwo witamin i minerałów. Zwłaszcza na przedwiośniu, gdy jest deficyt naturalnych witamin warto mieć ją pod ręką i dodawać do każdej surówki, sałatki, do kanapek, makaronów, do jajek czy twarogu. Rzeżucha ogrodowa rośnie bardzo szybko i już 2-3 tygodnie od wysiania nasion można ją ścinać i dodawać do potraw. Dobrze jest ją siać systematycznie co 2 tygodnie by mieć nieprzerwane źródło witamin i minerałów. Można ją uprawiać w gruncie, wystarczy rozsypać nasiona. Nie przykrywa się ich, do kiełkowania potrzebują światła. Tak samo w domu, wystarczy mała skrzyneczka z żyznym, lekkim podłożem, piaszczystym i bogatym w składniki pokarmowe, Nasiona wystarczy dość gęsto rozrzucić i zrosić mgiełką wodną. Rzeżucha nie lubi bezpośredniego, mocnego słońca, dużo lepszy jest półcień. Roślinki są delikatne, dlatego lepiej jest nie wlewać wody bezpośrednio do doniczki, wystarczy rośliny zraszać. Wysiew: przez cały rok w gruncie lub w kiełkowniku Kiełkowanie: temp. gleby 15 - 18°C, 3-5 dni Odstępy w rzędzie: dość gęsty wysiew z ręki Zbiór: cały rok Zastosowanie: świeże do sałatek, kanapek, jajek Wydajność: jedno opakowanie nasion wystarcza na ok. 0,5 m2 powierzchni Nazwa łacińska: Lepidium sativum Dlaczego właśnie te nasiona? Nasiona serii Profi-Line marki Kiepenkerl udowodniły swoje wybitne właściwości w uprawie profesjonalnej i są teraz dostępne również do przydomowego ogrodu i dla domu. Zdecydowaliśmy się zaoferować Kiepenkerl Profi-Line, ponieważ nasiona kiełkują doskonale i produkują zdrowe, energiczne rośliny. Wiele odmian z tej serii ma również naturalną odporność na szkodniki i choroby grzybowe oraz bakteryjne, cechują się wysokimi walorami użytkowymi jak smak, zapach czy wygląd oraz dekoracyjnymi. Wierzymy, że wysokiej jakości nasiona są najlepszą inwestycją dla Twojego ogrodu warzywnego i kwiatowego, ponieważ ostatecznie jakość bez wątpienia się opłaci!

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zawiercie
woj. śląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nasiona, cebulki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-01-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij