Frezarka do drewna

2 700,00 zł

Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka
Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 1Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 2Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 3Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 4Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 5Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 6Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 7Frezarka do drewna - Pozostałe artykuły do... - Zawadówka - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Zawadówka
woj. lubelskie
pow. chełmski
gm. Chełm

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Dzień dobry mam do sprzedania frezarkę stołowa używaną do drewna w bardzo dobrym stanie technicznym lewe prawe obroty 220volt zainteresowanych proszę dzwonić lub pisaćZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 601... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zawadówka
woj. lubelskie
pow. chełmski
gm. Chełm

Stan:
Używany
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Kozina

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-09-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kozina

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij