Philips Butelka Smart 0.59l czarna AWP2788BK/10

478,81 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Philips Butelka Smart 0.59l czarna   AWP2788BK/10 - Akcesoria AGD drobne - Zaścianki

Dane konatkowe zostały ukryte.


Opis

Czystość, chłód, gorąco, wszystko!Żegnajcie, jednorazowe plastikowe butelki. Żegnajcie, brzydko pachnące butelki wielokrotnego użytku. Witaj, samoczyszcząca się butelko! Zadbaj o nawadnianie organizmu dzięki czystszej butelce i zdrowszej wodzieButelka jest czysta i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów dzięki zastosowaniu technologii UV-C LED niszczącej DNA bakterii, które ten zapach wywołują. Pełni również funkcję przenośnego urządzenia do oczyszczania wody, które doskonale sprawdza się poza domem i w podróży. Zapewnia bezpieczną wodę pitną, eliminując nawet 99,999% przenoszonych przez wodę patogenów*. Butelka pozostaje czysta, a woda świeża.Wskaźnik UV-C LED włącza się automatycznie co 2 godziny, aby butelka pozostawała czysta, a woda świeża. Łatwe ładowanie butelki za pomocą magnetycznego przewodu USBAkumulator wystarcza nawet na miesiąc i można go łatwo naładować za pomocą magnetycznego kabla USB. Bezpieczna woda pitna bez konieczności korzystania z wody butelkowanejBezpieczna woda pitna zawsze i wszędzie bez ponoszenia kosztów wody butelkowanej ani generowania związanych z nią odpadów. Podwójna izolacja utrzymuje temperaturę przez wiele godzinPodwójna izolacja próżniowa utrzymuje temperaturę gorących i zimnych napojów przez wiele godzin. Butelka ze stali szlachetnej klasy spożywczejButelka jest wykonana ze stali szlachetnej klasy spożywczej 18/8. Gwarancja trwałości i bezpieczeństwa. Można myć w zmywarceWszystkie części można myć w zmywarce (maks. 50 stopni Celsjusza) z wyjątkiem filtra i nasadki.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Zaścianki
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Zaścianki
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria AGD drobne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-12-03

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij