Mieszanka Versele-Laga Menu Nature Clean Garden - 10 kg

62,80 zł

Mieszanka Versele-Laga Menu Nature Clean Garden... - Karmy dla ptaków - Zaścianki
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zaścianki
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Smakowita i odżywcza mieszanka firmy Versele-Laga posmakuje większości dzikich ptaków i ułatwi karmienie fanom tych zwierząt. W skład pokarmu uzupełniającego wchodzi kompozycja nasion i orzechów, która została opracowana z uwzględnieniem potrzeb dzikiego ptactwa. Składniki pozbawione łusek ograniczają zaśmiecanie otoczenia przez Twoich przelotnych gości. Pokarm można podawać ptakom w każdych warunkach przez 365 dni w roku. Nieważne, czy włożysz nasiona do karmnika, czy rozsypiesz je na ziemi – ptakom się spodoba! Umiarkowana zawartość tłuszczu w pokarmie sprawia, że sprawdzi się on o każdej porze roku i będzie odpowiednią mieszanką dla ptaków żyjących na wolności. Dzięki kompozycji wysokiej jakości nasion dzikie ptaki znajdują na lądzie to, czego potrzebują do rozwoju. *W okresie wylęgu zalecamy pokruszyć większe nasiona, takie jak orzechy ziemne. W ten sposób ptaki będą mogły wykarmić nimi swoje potomstwo, które nie będzie miało problemów z połykaniem i trawieniem pożywienia. Mieszanka Versele-Laga Menu Nature Clean Garden w skrócie: Wyważony i odżywczy pokarm uzupełniający dla dzikich ptaków Idealnie nadaje się do podawania przez cały rok i dostarcza składników dopasowanych do potrzeb gatunkowych ptaków Bez łusek: ptaki nie zaśmiecą otoczenia podczas jedzenia Skład oparty na wysokiej jakości nasionach: m.in. łuskany słonecznik, owies, proso, orzechy ziemne

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zaścianki
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla ptaków
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2020-08-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij