Zdrada Testerzy Wierności doprowadzanie do Zdrady.

Zdrada Testerzy Wierności doprowadzanie do Zdrady. - Pozostałe usługi - Żary
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Żary
woj. lubuskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Zdrada w ogólnym znaczeniu to świadome i celowe zawiedzenie zaufania danego nam przez osobę, która z tego powodu ponosi stratę i cierpi. Również w odniesieniu do związku miłosnego możemy mieć niestety do czynienia ze zdradą. W gruncie rzeczy trudno jest dokładnie określić, co można nazwać zdradą i od jakiego momentu się ona zaczyna. Zdrada jest jednym z najczęstszych powodów rozpadu związków.

Zdradzamy, bo czujemy potrzebę bycia kochanym i pożądanym, a nasz aktualny partner tego nie okazuje. Sama ciekawość doznań seksualnych z kimś innym może przyczynić się do niewierności. Inną grupą osób podatnych na zdradę są ludzie, którzy przez całe życie poszukują doskonałego kochanka. Takie osoby nigdy nie są wierne, gdyż stale łudzą się nadzieją, że trafi się coś lepszego niż to, co aktualnie posiadają. W poważny romans prawie zawsze człowiek angażuje się świadomie, nawet jeśli sam siebie będzie przekonywał, iż była to bardzo nieoczekiwana i spontaniczna decyzja.

Możemy tego wszystkiego uniknąć poprzez sprawdzenie psychiki danej osoby wykorzystując Testerów Wierności. Testerzy wierności przygotują plan podejścia, zrealizują go i dadzą konkretna odpowiedz czy nasze życie z daną osobą i jej uczuciami jest bezpieczne. Nasze usługi objęte są umową pisemna z Państwem co oznacza iż opłacone czynności zostaną zrealizowane a całość działań fotografowana. Po zakończeniu działań otrzymujecie Państwo nagrania i fotografie które możemy wykorzystać do przedstawienia jako dowody zdrady bliskiej osobie lub posłużyć jako dowody w sprawie rozwodowej. Doprowadzamy nie tylko do testowania osoby czy jest w stanie zdradzić ale możemy również doprowadzić do zdrady co niechybnie może spowodować rozbicie danego związku.

Szczegóły czynności oraz działania zamieściliśmy na naszej stronie Vanessa Testerzy Wierności. W celu przedstawienia zagadnienia zlecenia czas wykonania oraz przedstawienie specyfiki osoby testowanej prosimy o kontakt telefoniczny jaki mailowy.

www.testerzy-wiernosci.pl

.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Żary
woj. lubuskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 29
Data dodania: 2019-02-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ