Śruta Sojowa HI-PRO 46% białka koncentrat sojowy pasza NON GMO & wysłodki buraczane & makuch rzepako

1 660,00 zł

Śruta Sojowa HI-PRO 46% białka koncentrat sojowy... - Pasze, żywienie zwierząt - Zamość
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam serdecznie Państwa,

Przedmiotem sprzedaży na niniejszym ogłoszeniu jest ŚRUTA SOJOWA czyli pasza wysoko białkowa do sporządzania mieszanek paszowych w gospodarstwie rolnym w ilości np. do 15 procent do paszy treściwej.

Nasza ŚRUTA SOJOWA powstaje jako produkt uboczny przy tłoczeniu oleju spożywczego z nasion soi odmiany Abelina i/lub Mavka metodą tradycyjną, Staropolską tzw. domową.

Metoda ta znacznie różni się od metody przemysłowej, gdzie nasiona soi są poddawane obróbce szeregiem rozpuszczalników (na bazie alkoholi i nie tylko) szerzej o tym jest napisane na wikipedia.

DLATEGO w naszej śrucie sojowej zostaje dużo więcej witamin, zdrowych pożytecznych witamin dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz makro i mikro elementów.

Z tego też powodu (inny proces technologiczny) różni się ona z wyglądu i zapachu od importowanej śruty sojowej HI-PRO 46% z Argentyny, czy wschodu.

Owa śruta sojowa ze względu na przyjemny intensywny zapach jest doskonale pobierana (świetnie skarmiana) przez zwierzęta hodowlane wszelkiej maści.

UPROSZCZONY PROCES pozyskiwania oleju jadalnego pozwolił na znaczne obniżenie kosztów produkcji, tym samym możemy zaoferować i dostarczyć Państwu naszą śrutę sojową w cenie ZNACZNIE NIŻSZEJ niż ogólnie obowiązująca na rynku polskim.

Aktualna cena za jedną tonę (1000 kg) wraz z dostawą i podatkiem VAT kosztuje 1660 złotych.

Podana cena dotyczy jednej tony z dowozem i rozładunkiem u klienta na terenie całego kraju. Odległość nie ma znaczenia.

Klikając "Kup teraz" należy dokonać przelewem zapłaty za zamówiony towar, ponieważ kurier (przewoźnik) z jakim zawarłem umowę tzn. Pallex nie świadczy usług przesyłek pobraniowych, zatem kierowca nie ma prawa wziąć od Państwa żadnych pieniędzy.

Ręczę że po pierwszym zamówieniu wkrótce złożą Państwo kolejne i kolejne ze względu na wysoką jakość oferowanej paszy.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 796... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
SOJA NON GMO

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pasze, żywienie zwierząt
(w dziale: Rolnictwo)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2021-01-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

SOJA NON GMO

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij