Reiss aus - granulat odstraszający krety - 600 ml target

13,99 zł

Reiss aus - granulat odstraszający krety - 600... - Nawozy, ochrona roliślin - Zamość

Opis

Walczysz z wiecznie niszczącymi Twój ogród kretami? Trafiłeś na idealny produkt, do rozwiązania Twoich problemów! Reiss Aus to preparat w formie granulatu do walki z kretami. Skład preparatu Reiss Aus został stworzony tak aby skutecznie odstraszać zwierzęta z ogrodu. Jest wygodny w użyciu i prosty w dozowaniu. wysoka skuteczność potwierdzona badaniam SGGW długi okres działania - do 3 tygodni (w zależności od pogody) proste zastosowanie biodegradowalny naturalne składniki nie stwarza zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi Zastosowanie Reiss Aus świetnie sprawdzi się w ogrodach, w których zamieszkał kret. Swoje zastosowanie znajdzie także do odstraszania innych ssaków mogących wyrządzić szkody w ogrodzie. Specjalna kombinacja zapachów jest nieprzyjemna dla receptorów węchu, dzięki temu skutecznie zniechęca zwierzęta do żerowania w ogrodzie i zmusza do przeniesienia swoich podkopów.  Preparat może być stosowany zarówno w ogrodach przydomowych jak i miejscach użytku publicznego. Sposób użycia Granulki preparatu należy rozsypać w miejscach najczęstszego żerowania kretów. Do czynnych kopców czy odkrytych korytarzy sugerowana dawka to 2 łyżki stołowe na 1 otwór. W miejscach wzmożonej intensywności szkodników zaleca się podwojenie dawki. Następnie zasypać otwór. W przypadku walki z niszczącymi ogród psami czy kotami należy rozprowadzić granulat w miejscach najczęściej przez nie uczęszczanych. Zaleca się dawkę 30 ml na 1 m2 powierzchni. Skład i wielkość opakowania Skład preparatu: olejek lawendowy, linalool, substrancje resorbujące Opakowanie zawiera 600 ml preparatu, co wystarczy na ok. 20 m2 powierzchni lub 20 krecich kopców.   Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Zamość
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Zamość
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nawozy, ochrona roliślin
(w dziale: Rolnictwo)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2020-12-10

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij